MOL Česká republika je novým partnerem FK Jablonec

10.03.2021 15:58:11 | Autor: FK Jablonec | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

MOL Česká republika je novým partnerem FK Jablonec

V průběhu druhé poloviny sezóny 2020/2021 uzavřely spolupráci dva silné a úspěšné subjekty. Jedním z hlavních parterů FK Jablonec se nově stala společnost MOL Česká republika, která na tuzemském trhu provozuje druhou největší síť čerpacích stanic pod značkami MOL a Pap Oil. Fanoušci jabloneckých fotbalistů mohli logo MOL vidět poprvé na tribunách na zápasu s 1.FK Příbram.

MOL Česká republika je u zákazníků známá nejen svými čerpacími stanicemi s kvalitním občerstvením, ale také dlouhodobou podporou českého sportu. Kromě fotbalu se angažuje v podpoře tenisu, rally, házené či basketbalu. Od roku 2015 je partnerem Fotbalové asociace ČR a titulárním partnerem MOL Cupu. Nyní se zařadil po bok partnerů i FK Jablonec.

„Přivítat mezi hlavními partnery takto silnou a úspěšnou společnost je pro náš klub významnou zprávou v této složité době. Jsme rádi, že můžeme společně pracovat na budování silného partnerství," říká Petr Flodrman, výkonný ředitel FK Jablonec.

Nejen fotbalisté, ale také široká veřejnost potřebuje na svých cestách načerpat energii. A proto jsme rádi, že se naším novým partnerem stala společnost s tak vysokou kvalitou nabízených služeb a produktů. Klub FK Jablonec i společnost MOL Česká republika kromě toho spojují také vysoké ambice patřit k těm nejlepším.

„Uzavření spolupráce s FK Jablonec je pro nás významnou událostí na poli sportovního sponzoringu. Partnerství pro nás znamená možnost být oporou klubu a hráčům v nesnadné situaci, kdy se celý český fotbal a sport obecně potýká s důsledky pandemie. Doufáme, že jabloneckým hráčům přinese MOL povzbuzení a energii stejně tak, jako našim zákazníkům. Těšíme se, že se s fanoušky v lepších časech potkáme třeba i osobně na tribuně," dodává Richard Austen, generální ředitel MOL Česká republika.

FK Jablonec se společností MOL Česká republika připravuje pro fanoušky soutěže a společné aktivity, které pomohou ještě více propojit dvě úspěšné značky s širokou veřejností.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Slavíme Evropský den chráněných území

Správa Krkonošského národního parku se připojuje k oslavám Evropského dne chráněných území. Tento svátek připomíná 24. května význam dobře koncipované a udržované sítě velkoplošných chráněných území na evropském kontinentu a jejich roli v zachování přírodního, kulturního a historického dědictví. Další informace

Krkonoše jsou opět čistější, na skládce skončí 5 tun odpadu

Dvě stovky pracovníků Správy KRNAP a na sedm desítek dobrovolníků závěrem minulého týdne vyrazily na turistické cesty vedoucí Krkonošemi s cílem vysbírat pohozené odpadky. Výsledkem je více než 5 tun odpadu, který skončí na skládce. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vlivem mikrospánku vyjel mezi Frýdštejnem a Malou Skálou ze silnice
Změny v městské hromadné dopravě v Jablonci nad Nisou
Na jablonecké křižovatce řidič nedal přednost v jízdě
Změny na jabloneckém magistrátě, dvě koordinátorky mluví ukrajinsky
Jablonec koupí třetí mobilní kameru

Nejčtenější články

23.05.: V Zásadě vyjel ze zatáčky a narazil do sloupu elektrického vedení
23.05.: FOTO: V Tanvaldě mají dvě nová volnočasová lákadla
24.05.: Skvělý vstup atletů LIAZU do první ligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace