Mladší dorostenci zvítězili o šest branek

28.02.2011 20:55:20 | Autor: František Dědeček ml. | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Mladší dorostenci zvítězili o šest branek

I druhé jablonecké vystoupení v odvetné části 2. ligy mladších dorostenců skončilo vítězstvím. V hale v Ledči zvítězili jablonečtí zaslouženě o 6 branek a usadili se na 3. místě celkové tabulky.

V okleštěné sestavě jsme zatím nastoupili na půdě posledního celku bez brankáře Chaloupky, který byl zapůjčen na důležitý zápas 1. ligy družstvu Jičína, kde hostuje a pouze se dvěma hráči na střídání. Po počátečním rozkoukávání jablonečtí začali pomalu získávat mírný náskok a v poločase byl výsledek 8:11. Hlavně Ledvinka úspěšným proměňováním sedmimetrových hodů a Bernardy, se zasloužili o poločasový výsledek. V druhé půli jsme pokračovali v postupném navyšování náskoku, když se rozstřílel Hrubeš a Bernardy pokračoval ve svém dobrém výkonu z první půle. Opět velmi slušná obrana a spolehlivý brankář Frýda, který vystřihl i několik bravurních zákroků. V útoku se opět dařilo Bernardymu s Hrubešem.

Ledeč n.S. - Jablonec 20:26 (8:11)

Sestava a branky: Frýda - Bernardy 11, Hrubeš 6, Ledvinka 4, Tomáš 1, Dědeček 1,Patočka 1,Trejbal P. 1, Preisler 1


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Další havárie vodovodu omezí dopravu v jablonecké Pražské ulici

Ve čtvrtek 19. března přibližně v 7:30 začne v Jablonci nad Nisou společnost Severočeská servisní opravovat havárii vodovodních sítí v ulici Pražská (silnice II/287) před domem č. p. 112. Práce si vyžádají několik dní a omezí částečně jeden jízdní pruh. Po dobu oprav budou dopravu řídit semafory.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozsáhlá rekonstrukce uzavře část jablonecké ulice Antonína Chvojky
Jablonec nad Nisou žádá o dotace na rozvoj cyklistické infrastruktury
Ukliďme Česko opět spojí dobrovolníky i v Jablonci nad Nisou
Ochotníci z Děčína přivezou Loupežnické koření
Body odevzdalo i béčko Jablonce

Nejčtenější články

16.03.: Strážníci měli napilno: rychlá jízda, zmatený muž i silně opilí lidé
16.03.: V Jablonci obnovují plynárenskou síť, ovlivní i provoz MHD
15.03.: Samaritáni z Jablonce věnovali další body tonoucímu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace