Mladí hráči Brodu porazili bývalé fotbalisty

02.01.2011 11:13:28 | Autor: Jan Žíla | Rubrika: Sport | Obce: Železný Brod

Mladí hráči Brodu porazili bývalé fotbalisty

Poslední den v roce uspořádal tým Železného Brodu vzájemné utkání starých proti mladým. Celkem se sešlo 26 hráčů a zápas doznal rozuzlení až na penalty. Z vítězství se nakonec radovali mladí hráči Brodu, kteří celkově zvítězili 5:4p (8-10).

Sportovní fanoušci se v Železném Brodě dočkali velmi pěkného utkání, které mělo vše, co k fotbalu patří, navíc opepřené trochou rivality a motivace mladých hráčů, kteří se snažili zvítězit nad týmem dřívějších hráčů Brodu a z větší části i nynějších trenérů nebo funkcionářů klubu. Právě tým starších hráčů zdatně sekundoval mladým dravcům, kterým by měla patřit budoucnost ve zdejším týmu dospělých. V normálním čase by se oba týmy rozešly smírně stavem 4:4, ale došlo na penalty v nichž nedokázal tým starých vytěžit ze svých hráčských zkušeností a vyzrát na mladíky. Ti měli přesnější mušku a na penalty zvítězili 10:8. V úplném součtu zápasu ovšem nešlo o to, kdo zvítězí, ale o radost z fotbalu a hry samotné.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Ředitel Správy KRNAP Robin Böhnisch končí ve funkci

Ministr životního prostředí Igor Červený po vzájemné dohodě odvolal z funkce ředitele Správy Krkonošského národního parku Robina Böhnische. Správu KRNAP vedl Robin Böhnisch od ledna 2018. Do jejího čela nastoupil s ambicí propojovat odbornou ochranu přírody s otevřenou komunikací směrem k obcím, partnerům i veřejnosti. Během svého působení organizaci směřoval k moderní, odborně silné a datově podložené instituci. Podílel se na přípravě i prosazení klíčových strategických dokumentů. Více podrobbností na Našem Pojizeří

Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy

Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Defibrilátory zachraňují lidské životy. Kraj opět podpoří jejich nákup
Šenýr Bijoux představil korunku Rising Star pro Miss 2026
Jarní divadelní prázdniny v Josefově Dole uzavře italská komedie
Vlajka pro Tibet opět visí na krajském úřadu
Vlastníci Krajské nemocnice převzali nové akcie sjednoceného subjektu

Nejčtenější články

08.03.: Obrazem: Rallye Jizera přilákala stovky diváků
08.03.: Obrazem: Hobby horsing v jablonecké hale
08.03.: Dorostenecká rekordmanka byla druhou nejrychlejší ženou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace