Mladí Češi na reprezentaci Rumunska nestačili
11.06.2012 05:51:21 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
Nedělními zápasy bylo zakončeno další kolo Evropské ligy volejbalistů, která bude příště pokračovat v Nizozemsku. Po porážce ČR od Rumunska a poté těsné výhře Rakouska nad Tureckem, ztratil český tým vedení v průběžném pořadí, do čela se dostalo Turecko, které vyhrálo i jablonecký turnaj.
Česká republika - Rumunsko 0:3 (18:25,23:25,24:26).
Áčko hrálo neúspěšně kvalifikaci na OH v Berlíně, v Jablonci hrála juniorka, ale nechce se věřit, že okolnosti nutily odehrát zápas se zkušenými Rumuny na domácí půdě v sedmi hráčích. Do Final Four má jistý postup vítěz skupiny, ale má být snad v Turecku, a ti by měli postup zajištěn, tak by to mohlo vyjít. Pro přítomné diváky, kteří nevěděli, že zbytek přítomného kádru trenéra Licka je nemocný nebo zraněný, byl výkon v utkání špatný - chyběli Popelka, Mach, Beer a další. Ve vedení byl český tým pouze v úvodu první sady 3:0, pak ale Rumuni otočili na 5:4 a už téměř nepustili vedení nejen do konce setu, ale i zápasu. Po prohraných dvou setech tušili největší šanci na prodloužení zápasu na čtyři sety nejen oba komentátoři, ale i diváci, když byl stav 20:20. Pak domácí třikrát vyrovnávali náskok Rumunů, získali dokonce setbol za stavu 24:23, ale zkažený servis a chyba při útoku přesně zapadly do výkonu českého týmu a bylo po zápase. Michal Kriško na všechno, bohužel, nestačil....
Sestava ČR: Janouch, Bartoš, Kuliha, Kriško, Záhorský, Zajíček, libero Juračka.
V posledním utkání turnaje zvítězili Rakušané nad Tureckem 3:2 (-20,19,15,-14,13) a připsali si tak první vítězství. Turecko se i přes porážku stalo vítězem jabloneckého turnaje. Téměř dvouhodinový zápas nepostrádal v závěru náboj, koncovku tie breaku o dva míče lépe zvládli bojovnější Rakušané a zaslouženě zvítězili.
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 25 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Ve středu 8. dubna bude uzavřený magistrát v Komenského ulici
Ve středu 8. dubna bude celý den zcela uzavřené pracoviště jabloneckého magistrátu v Komenského ulici. Občané si své záležitosti budou moci vyřídit hned další den, ve čtvrtek 8. dubna, kdy bude prodloužená pracovní doba do 17 hodin. Důvodem uzavírky pracoviště magistrátu v Komenského ulici je odstávka vody.
Provoz sběrných dvorů v Jablonci o Velikonocích
Během Velikonoc - státních svátků budou v pátek 3. dubna a v pondělí 6. dubna budou uzavřené sběrné dvory Proseč a Smetanova i sběrná místa Dalešická a Želivského. V ostatní dny budou sběrné dvory a sběrná místa otevřená podle běžné otevírací doby.
Nejnovější články
Snížení jabloneckého béčka už přišlo pozdě
Městská policie řešila zdravotní komplikace i silně opilého muže
Od dubna začíná hradozámecká sezona
Jablonec na sousedská setkání i tradiční akce rozdělí 67 tisíc korun
Odveta i s úrokem se ve Zlíně povedla
Nejčtenější články
05.04.: Odveta i s úrokem se ve Zlíně povedla
06.04.: Jablonec na sousedská setkání i tradiční akce rozdělí 67 tisíc korun
07.04.: Od dubna začíná hradozámecká sezona
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.