Minižáci Elektropragy vyhráli skupinu útěchy

26.06.2013 09:53:17 | Autor: Ladislav Janata,David Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Minižáci Elektropragy vyhráli skupinu útěchy

Od pátku do neděle uspořádali liberečtí házenkáři XIII. ročník největšího turnaje házenkářského minižactva v Česku - Megamini Liberec 2013. Na hřištích ZŠ Dobiášova se střetla dužstva kluků narozených 2002 posílená někdy i o děvčata. Představil se i tým jablonecké Elektropragy trenérů Hozy a Vanči, kterému se vedlo se střídavými úspěchy.

Na turnaji startovalo 24 týmů včetně dvou týmů z Německa. Družstva byla nalosována do čtyř skupin a pořadí ve skupinách rozhodovalo i o dalším umístění v turnaji. To se bohužel stalo osudným družstvu minižáků ELP Jablonec. Jablonečtí házenkáři nezačali vůbec špatně, když porazili liberecké béčko rozdílem třídy, ale pak došlo na lámání chleba. Další dvě utkání žáci těsně prohráli a bohužel nepostoupili do bojů o medaile.

Z výsledků : Elektropraga - Vršovice Praha 6:9, - Radebeuler HV (Něm.) 8:10.

Je třeba podoknout, že někteří podobný turnaj hráli poprvé v životě a byla to i premiéra na velkém hřišti téměř pro všechny. Nicméně druhý den nastupilo na hřiště úplně jiné družstvo. Skvělou obranou, kterou řídili rozehrávač Franta Vanča a srdcař Lukáš Vrána tým porážel jednoho spouře za druhým. O gólový příděl do branek soupeřů se starali pivot Ondra Šolc (22 branek) a rychlé křídlo Vojta Janata (21). Nakonec tým přejel všechny soupeře ve skupině útěchy a vyhrál ji bez ztráty jediného bodu, před nadějemi z Písku.

Z výsledků : Elektropraga - Písek 7: 5, - Rožnov pod Radhoštěm 8:1, - Strakonice 7:3.

Výsledky soubojů o stupně vítězů:

1. - 2. místo: Dukla Praha - Handball Liberec 13:11
3. - 4. místo: Lovosice - Jičín 9:8

Škoda, že bojovný duch nepřišel do týmu v úvodu turnaje. Takto to stačilo pouze na 17.místo. Nicméně házená na velkém hřišti teprve na všechny čeká od začátku nového školního roku a turnaj v Liberci byl pro všechny dobrou přípravou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo
Jirka Zemler oslavil 85!!!
A bude zase skupina o záchranu
Řidiči mohou o víkendech nechat vozidla v libereckém parkovacím domě
Jarní koncerty v bozkovské sokolovně zakončí Brutus

Nejčtenější články

18.04.: Do centra Liberce přináší kousek exotiky Papilonia – motýlí dům
17.04.: Kvalifikace o 1. volejbalovou ligu pokračuje
17.04.: Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v dubnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace