Milionový údržbář nabídl osvěžující zážitek

06.06.2022 21:24:23 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Milionový údržbář nabídl osvěžující zážitek

S komedií Erica Assouse Milionový údržbář s Petrem Nárožným a Verinkou Freimanovou do Městského divadla Jablonec nad Nisou přijela Agentura Harlekýn Praha.

Když muž odejde od manželky za milenkou a nechá ji bez prostředků, je to pro každou ženu těžké období. Když ta žena navíc nosí pod srdcem mužovo dítě a hrdost jí nedovolí to odcházejícímu nevěrníkovi říct, je to tvrdá životní lekce. V té ovšem Severine - Veronika Freimanová obstála, a tak si po pětadvaceti letech může vychutnat sladkou odvetu, a to v momentě, když za ni přijde exmanžel Jean Pierre - Petr Nárožný s prosbou o práci, jelikož se ocitl na mizině. Tak by se dala v kostce shrnout komedie Erica Assouse ´Milionový údržbář´, s níž do Městského divadla Jablonec nad Nisou přijela Agentura Harlekýn Praha.

Pod režijním vedením Antonína Procházky nabídla vyprodanému kulturnímu stánku svižnou a svěží veselohru, která dokonale pasuje na atmosféru počínajících letních dní. Bezmála dvouhodinovka dobré zábavy, vztahových peripetií a neočekávaných situací nabídla nejen dokonalé herecké výkony, ale především dialogy, které všichni dobře známe z vlastních domácností a přesto, nebo právě proto, se jim musíme tak smát.

Útulná scéna Renaty Štefkové skvěle doplňovala atmosféru hry a překlad Alexandera Jerie rovněž považuji za velice zdařilý. Občasné komunikační zádrhely protagonistů vybídly rozesmáté publikum k ještě většímu smíchu, a to především jako ocenění herců, kteří z přeřeků dokázali bravurně vybruslit. Každopádně se Petr Nárožný blýskl nejen očekávaným excelentním herectvím, ale i skvělou němčinou a jeho široký a spokojený úsměv při závěrečných děkovačkách si budeme všichni dlouho pamatovat.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v červnu
Muž mojí ženy vyprodal divadlo a nabídl excelentní výkony

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hasiči vyjížděli v noci kvůli bouřce hlavně v Pojizeří

V průběhu první poloviny noci ze středy na čtvrtek 30. června zasahovali hasiči v souvislosti s počasím hlavně v Pojizeří. V devíti případech zde byly jednotky povolány k popadaným stromům a jednou k odčerpání vody ze sklepa. Více podrobností

Češi a Poláci chtějí společně zlepšit přeshraniční silniční spojení

Bezpečně a plynule přes hranice. Takový je název chystaného česko-polského projektu, jehož cílem je modernizace přeshraničních silničních spojení mezi těmito dvěma zeměmi. O plánovaných možnostech a vizích rokovali na krajském úřadu zástupci Libereckého kraje, zhořeleckého okresu, měst Hrádek nad Nisou a Bogatynia, ministerstva pro místní rozvoj, Euroregionu Nisa a dalších zúčastněných organizací. V rámci projektu je možné uvažovat o dvou propojeních, která by zkvalitnila dopravu a přeshraniční cestování v kraji. Prvním z nich je trasa z Rynoltic do Hrádku nad Nisou a přes česko-polský hraniční přechod dál do polského Porajówa. Druhá trasa by pak vedla z polské Bogatynie přes hraniční přechod Bogatynia/Kunratice na Frýdlant. Mělo by se jednat o úpravy silnic včetně mostů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po bouřce opět zasahovali krajští hasiči
Zubačka slaví 120 let, přijedou i speciální vlaky
Startuje 24. ročník Letní dílny pohybu, tance a rytmu Léto tančí
Na přejezdu v Plavech vlak srazil osobu
Cyklo, voda, lezení, brusle. Prostě pohyb na tanvaldské sportovce

Nejčtenější články

28.06.: Obrazem: Senioři zápolili na Městském stadionu v Tanvaldě
01.07.: Na přejezdu v Plavech vlak srazil osobu
30.06.: Červnové střípky z městské policie: rvačka psů i vážně zraněná žena

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace