Michal Jeřábek přestoupil do Jablonce!

19.02.2020 12:21:32 | Autor: Ladislav Janata, FK | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Michal Jeřábek přestoupil do Jablonce!

Po odchodu téměř celé obrany a naposledy dalšího obránce Břečky hlásí FK Jablonec příchod stopera Michala Jeřábka, který naposledy působil v Teplicích. Nyní podepsal v Jablonci smlouvu do 30. června 2022. Vítej v Jablonci!

„Příchod do Jablonce je pro mě velký krok vpřed. V tak velkém klubu, jako je Jablonec, jsem ještě nepůsobil. Je to klub, co má ty nejvyšší ambice a každoročně útočí na evropské poháry. V posledních letech se to Jablonci úspěšně daří," řekl po podpisu smlouvy Michal Jeřábek, který bude v Jablonci nosit dres s číslem 9.

Michal Jeřábek na sebe poprvé upozornil v dresu pražské Dukly, za kterou nastoupil ve 35 ligových zápasech. Spolu s exjabloneckým Matějem Hanouskem prošel celou mládežnickou akademií Dukly a vypracoval se ve stabilního stopera. V Dukle se potkal také s dalším současným spoluhráčem Jakubem Považancem. V Teplicích následně s Honzou Krobem.

„Na oba se moc těším. S Krobíkem (Jan Krob) jsem byl v Teplicích tři a půl roku a něco jsme tam spolu odkopali. S Povym (Jakub Považanec) jsem se dlouho neviděl. Oba jsou to nesmírně kvalitní fotbalisti, takže se těším, až spolu zase budeme hrát," dodal Michal Jeřábek.

Na začátku roku 2016 přestoupil do Teplic, ve žlutomodrém dresu nastupoval pravidelně a stal se oporou zadních řad „sklářů". 191 centimetrů vysoký stoper se s přibývajícími ligovými starty dočkal také prvních ligových tref, celkem už stihl ve 127 ligových zápasech vstřelit pět branek. Na svou výšku je dobrý pohybově i rychlostně, jako pravák může hrát i z levé strany.

Profil Michala Jeřábka

Narozen: 10. září 1993
Post: střední obránce
Noha: pravá
Výška: 191 cm
Váha: 84 kg
Zápasy/góly/asistence v lize: 127/5/1

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Výborné vykročení Jablonce do jara
Rada do jara: co nejvíce vyhrávat
Jan Sýkora je opět v Jablonci

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.

Od 3. dubna budou pokračovat práce na silnici z Výpřeže do Světlé

Od 3. dubna 2023 budou po zimní pauze pokračovat stavební práce na silnici vedoucí z Výpřeže do Světlé pod Ještědem. Rekonstrukce úseku bude pokračovat s částečným omezením provozu, a to až do 30. června letošního roku. Na místě nebudou primárně řídit dopravu semafory, ale řidiči se budou orientovat zejména díky svislému dopravnímu značení. Světelné signalizační zařízení použijí stavaři pouze výjimečně v místě některých zatáček, a to po ukončení prací ve dne. Poslední fází bude pokládání asfaltu, vytváření krajnic a dopravního značení, a to od 1. do 16. července letošního roku. V té době bude silnice zcela uzavřena.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna
V Železném Brodě se srazila dvě auta
Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
Primátor Vele předal městskou medaili lyžaři Pavlu Linkovi
Desná zve na divadlo

Nejčtenější články

27.03.: Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace