Liberecký kraj má novou Babičku roku
07.10.2022 23:09:45 | Autor: Filip Trdla, KÚ Libereckého kraje | Rubrika: Zprávy | Obce: Liberecký kraj
Hana Marková je vítězkou soutěže Babička Libereckého kraje. Vyhlášení klání se konalo ve středu 5. října 2022 v Experimentálním studiu Kulturního a společenského centra Lidové sady Liberec. Již 4. ročník akce zaštítil Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věci.
„Soutěž Babička roku má za cíl ukázat, že i ti, kteří hodně pamatují, mohou v něčem vynikat. Akce není zábavná jen pro samotné babičky, ale díky zábavnému programu se bavily opravdu všechny generace. Jsem velmi rád, že jsme měli možnost jako Liberecký kraj takovou akci podpořit," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.
Přihlášené soutěžící seniorky absolvovaly celkem tři disciplíny, mezi něž patřil řízený rozhovor s moderátorem, vlastní vystoupení a závěrem módní přehlídka s názvem „v čem se cítím nejlépe".
Druhé místo obsadila Dagmar Neumannová a třetí místo Božena Baňárová. Všechny soutěžící obdržely květiny a ceny od sponzorů, první tři také korunky z rukou náměstka Petra Tulpy.
Hana Marková bude reprezentovat Liberecký kraj na celostátní soutěži Babička roku v Olomouci 18. října 2022.
Související články
Babičkou roku se opět mohou stát dámy od 60 let
O krajský titul bojovalo šest babiček, vítězkou je Růžena Haidlová
První krajskou Babičkou roku se stala Bedřiška Klíchová
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Výročí konce 2. světové války tradičně připomenou i v Jablonci
Primátor města Jablonec nad Nisou zve na připomenutí 81. výročí konce 2. světové války, které se uskuteční ve čtvrtek 7. května od 10 hodin v Rýnovicích u památníku obětí 2. světové války.
Plánovaná uzavírka v Pasecké ulici
Od 1. května se úplně uzavře ulice Pasecká v úseku od ulice Podzimní po ulici Jitřní včetně křižovatky Pasecká - Jitřní. Důvodem uzavírky jsou stavební práce na rekonstrukci plynovodu a obnově kanalizace i vodovodů včetně přípojek. Uzavírka potrvá do konce července. Objízdná trasa povede obousměrně ulicemi Podzimní, Vysoká, Skelná, Slunečná a Jitřní.
Nejnovější články
MP Jablonec: Motocykl bez značky i nezletilý pod vlivem alkoholu
Krajští radní podpořili bezpečnost středních škol třemi miliony korun
U konečné tramvaje se bude opravovat chodník
Aplikace Záchranka bude v Libereckém kraji s rozšířenými funkcemi
Kolaps, oslava i agresivní muž – tak začal květen městské policii
Nejčtenější články
05.05.: Do Jablonce se vrátil Horváth
05.05.: Obrazem: 7. ročník Maloskalského půlmaratónu
04.05.: Krajští hasiči měli o prodlouženém víkendu napilno
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.