Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Camel přivezl body z Josefova dolu

31.10.2010 | Sport | Josefův Důl
Divokou přestřelku viděli diváci v Josefově Dole, kde hostující fotbalisté SK Camel vyhrál ve 12. kole OP Autoškola Čičmanec 5:4. | více

Janov byl lepší, body však nezískal

31.10.2010 | Sport | Janov nad Nisou
Ve 12. kole Okresního fotbalového přeboru Autoškola Čičmanec porazil Kořenov  Viktorii Janov 3:1. | více

Minižákyně Bižuterie prokázaly s Trutnovem zlepšení

31.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (16)
Nejmladší družstvo basketbalového oddílu, startující ve východočeském oblastním přeboru v kategorii nejmladších minižákyň, změřilo síly ve dvojutkání s týmem Loko Trutnov a podlehlo 17:53 a 30:81. | více

Třetí místo na turnaji starších žáků v Lounech

31.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou
Starší žáci ELP Jablonec sehráli mistrovský turnaj severočeské ligy tentokrát v Lounech. Tým čekala těžká utkání, protože byli oslabeni o výrazného obranáře Smrčka, který má zlomenou ruku, a to se nakonec projevilo na výsledcích. | více

Vítězná série Lučan pokračuje

31.10.2010 | Sport | Lučany nad Nisou
Fotbalisté Lučan vyhráli deváté utkání v řadě. Ve 12. kole si svěřenci trenéra Oldy Churého poradili s Držkovem, který přehráli 5:1 (3:1).  | více

O výhře Harrachova rozhodl Chlup

31.10.2010 | Sport | Harrachov
Nováček fotbalové I.B třídy Harrachov získal tři body ve Víchové, kde vyhrál 1:0, když zápas rozhodl Chlup. | více

Kokonín A deklasoval béčko Držkova

31.10.2010 | Sport | Držkov
Už v první půli si dokázal hostující tým Kokonína A vybudovat důležitý náskok proti Držkovu B. Ten stačil snížit v první pětačtyřicetiminutovce pouze z pokutového kopu na poločasové skóre 1:3. Ve druhé části už to byl pouze hostující Kokonín, kdo navyšoval stav zápasu. Hosté nakonec zvítězili 1:7. Hattrick v tomto zápase zaznamenal Šilhán, který všechny góly nastřílel během 17 minut. | více

Portugálie autora Zoltána Egressyho.

31.10.2010 | Kultura | Josefův Důl
Divadelní spolek J. K. Tyl Josefův Důl Vás zve do divadla na komedii: Portugálie autora Zoltána Egressyho. Jedná se Hrabalovsky poetický příběh ze současné maďarské vesnice. Hraje Divadelní soubor E. F: Buriana z Tanvaldu v v sobotu 6. 11. 2010 v 19:30 hod. v budově kina-divadla v Josefově Dole, vstupné 50,- Kč | více

Zasloužená prohra Desné na Rapidu

31.10.2010 | Sport | Desná v Jizerských horách
Desná utkání 12. kola Krajského přeboru sehrála na hřišti v libereckých kasárnách, které je malých rozměrů a navíc nerovný terén hřiště nedovoloval kombinační způsob hry. Na to tým trenéra Zdeňka Bryscejna (na snímku) doplatil, když prohrál 0:2. | více

Čurda: Chybí nám útočník

31.10.2010 | Sport | Železný Brod
Poslední tým Krajského přeboru - tým Železného Brodu podlehl v sobotu 30. 10. 2010 ve 12. kole soutěže doma Višňové 1:2. | více

Nalezeno článků: 38449, zobrazeno: 38081-38090