Kokonín vyhrál v Albrechticích a ještě neztratil bod

19.09.2011 07:12:56 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Okresní přebor II. třídy Autoškola Čičmanec měl na programu souboj z čela tabulky, kde Kokonín potvrdil v Albrechticích roli favorita. I další tým z čela tabulky Jenišovice uhájil svoje postavení v utkání s Camelem. Bez výhry stále zůstávají Držkov B a Josefův Důl, které si připsaly další vysoké porážky na hřištích soupeřů.

Albrechtice - Kokonín A 0:2 (0:0)

Utkání bylo od začátku velmi opatrné a domácí se snažili co nejdříve vstřelit branku, ale přes dobře hrající obranu hostí to nešlo. První velká šance nastala v 17.minutě, kdy dlouhý nákop do vápna od Sedláka hlavou tečoval Verner k tyči ,ale brankář nádherně vyrazil na roh. Poté zahrozili hosté, kdy z rohu velkého vápna střelu Šilhána do šibenice domácí brankář též bravůrně vyrazil a do kabin se šlo za stavu 0:0. Ve druhé půli chtěla obě mužstva rozhodnout ve svůj prospěch, ale vše končilo v rukou brankářů nebo střelami vedle branky. Domácí
měli největší šanci na vstřelení branky v 60.minutě, kdy se krásně přes tři hráče
uvolnil Kozelka a před střelou na branku mu nepochopitelně do střely skočil spoluhráč Koldovský a bylo po naději. V 65.minutě po rohovém kopu hostí se nejlépe orientoval Chroustovský a hlavou poslal hosty do vedení.Domácí pak měli ještě dvě šance otočit skóre, ale Trdla i Verner šance nevyužili. Pak přišla sprcha pro domácí, když v poslední minutě po autovém vhazování před branku hlavou zařídil konečné skore Paldus. Branky:65.Chroustovský, 90.Paldus.Rozhodčí: Nagy.ŽK: 2:2. Diváků 150 . Albrechtice: Vrzák - Jelínek, Beránek, Prokop (80.Konkoly), M. Sedlák, Berounský - Kozelka, J. Sedlák, Trdla, - Koldovský,Verner. Kokonín: Spanilý - Doubek, J. Šilhán (75.Kumstát), Berndt, Chuchla - Chroustovský, Čermák, M. Šilhán, Mrklas (81.Maixner) - Tomiška,Paldus.

Pěnčín B - Janov 4:4 (3:1)

Utkání mělo převážně vyrovnaný průběh, ale šance využívali v prvním poločase hlavně domácí, kteří vedli již 3:0 a mohli náskok ještě zvýšit, ale ve 41. minutě Pumrle neproměnil penaltu. Tu naopak proměnil v poslení minutě první půle hostující Sedlmajer a dal Janovským naději. Nástup do druhého poločasu patřil tentokrát hostům, kteří během šesti minut otočili výsledek ve svůj prospěch. Střelecké dostihy pak zakončil vyrovnávacím gólem domácí Jiří Jiskra mladší a zajistil zaslouženou remizu pro oba týmy. Domácí dohrávali o deseti, když po druhé žluté byl vyloučen Pumrle. Branky: 16. a 62. Jiskra ml., 10. Pumrle, 39. Šupík - 45. (PK) a 52. Sedlmajer, 53. a 58. Elgheriani. Rozhodčí: Linhart ml. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (76. Pumrle). Diváků: 50. Pěnčín B:Kysela - Dočkla, Lang, Matúška, Fišera - Zajíc (58. Kubišta), Pavelka (16. Bugár), Šupík, Pumrle - Jiskra, Bukvic (46. Vávra). Janov: Ducháček - Dejmek (46. Puchrik), Čermák st., Zámečník, Martínek - Huk, Svoboda, Nitsche (46. Elgheriani), Černý (90. Sajewicz) - Suchánek, Sedlmajer.

Camel - Jenišovice 2:3 (0:1)

První poločas začal aktivněji Camel a vypracoval si několik nadějných šancí. Po čtvrt hodině hry se sám před brankářem ocitl Véle, ale trefil pouze brankáře. O deset minut později se Véle dostal i do druhé vyložené šance a opět osamocený na vápně neproměnil. Na druhé straně Jeníšovice z ojedinělé šance skórovaly, když se prosadil Pekař. Druhý poločas začal velkou šancí, ale sám proti brankáři selhal domácí Janků. Ten samý hráč byl v 62. minutě faulován hostujícím brankářem ve vápně a rozhodčí odpískal penaltu. Tu proměnil Poláček. O pár minut později na druhé straně padla červená karta, kterou dostal domácí Lipský, a Pekař druhým gólem v zápase přesilovku využil. V poslední minutě pronikal opět domácí Janků do vápna a po faulu na něj byla odpískaná penalta. Poláček se opět nemýlil a vyrovnal na 2:2. Hostující Plechatý obdržel za tento zákrok taky červenou kartu. Z poslední akce Jenišovice ještě využily špatného vyběhnutí Votrubce a Vaněček strhl vedení na stranu hostů potřetí, a jelikož se do konce zápasu už Camel k ničemu nedostal, tak si hosté odvezly tři body. Branky: Poláček 2 (obě PK) - Pekař 2, Vaněček. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 1:2. ČK: 1:1 (Lipský - Plechatý). Diváků: 30. Camel: Votrubec - Krejčí, Mach, Lipský - Flek, Houžvička, Křelina, Vele, Poláček - Staněk, Janků. Jenišovice: Holubetz - Plechatý, Laušman, Soudský, Vaníček - Pekař, Kalousek, Prkno, Šlambora - Šimek, Straka.

Kořenov - Josefův Důl 7:1 (2:0)

Pro domácí to byl pohodový zápas, ve kterém byli lepším celkem po celý zápas. V první půli se ještě nepodařilo zkušenějším Kořenovským proměňovat některé šance, ale po obrátce to již byl střelecký koncert. Zajímavostí je, že každy ze sedmi gólů má jiného autora. Branky: 18. Fojtík, 24. Kovačík, 60. Kohút, 63. Veneček (PK), 71. Bedrník, 89. Albrecht, 90. Zilla - 76. Řeháček. Rozhodčí: Albl. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Kořenov: Fichtner - Posejpal, Věneček (81. Doleža), Žilla,Klinger - Fojtík, Malec (74. Albrecht), Ježek, Kohút - Biasutto, Kovačík (62. Bedrník). Josefův Důl: Koštejn - Bobysud (77. Feichtinger), Kadlec, Řeháček, Moudrý - Scholze (46. Artl), Bělohradský, Procházka (46. Augsten), Efenberk - Mladonický, Volek.

Velké Hamry B - Tanvald 3:1 (3:0)

Derby zápas dvou sousedů přilákal hodně fanoušků. První půli jasně ovládly Hamry. Jak gólově, tak herně. Hned ve 3. minutě skóroval Vladimír Prousek, jenž usměrnil střílený Mihálikův centr. V 10. minutě udeřilo po druhé. Tentokrát si Prousek počíhal na zadní tyči po střele Říhy. Tanvald si nedokázal za první polovinu vypracovat téměř žádnou šanci. To Hamrovští byli při chuti a zanedlouho přidali třetí branku. Roh Mihálika zkušeně nohou umístil pod břevno Hnídek.
Ve druhém poločase se hra hodně vyrovnala, chvilkami měl Tanvald dokonce navrch. Hned na úvod daly střely Svobody a Pácala tušit, že Tanvald neprodá svou kůži lacino. K tomu všemu Řezáč hlavičkou orazítkoval tyč Veselého branky. Varování domácí nedbali a záhy inkasovali. Pácal usměrnil centr hlavou nechytatelně do hamrovské sítě. Tanvald bojoval až do konce, několikrát nepříjemně zatopil domácí obraně, ovšem nic se neurodilo. Tři body za výhru si připsali fotbalisté Hamrů.
Branky: 3. a 10. Vl. Prousek ml., 22. Hnídek - 56. Pácal. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 2:3. Diváků: 100. Velké Hamry B:Veselý - Lysak, Zajíček, Tesár, Titlbach - Vl. Prousek Vl., Szirti, Fedák, Mihálik (46. Pešat) - Říha (67. Fučík), Hnídek. Tanvald: Pohořalý - Borski, Jodas, Hnídek, Pácal - Deák, Sklenička, Kristek, Svoboda - Prusík, Řezáč.

Rychnov - Držkov B 5:0 (1:0)

Od začátku utkání byl lepší Rychnov, ale v prvním poločase se nemohl prosadit. To dokázal až v samotném závěru osvědčený střelec Bavlovič. Po změně stran domácí fotbalisté pokračovali v aktivní nátlakové hře a začaly i padat góly. Po tom třetím v začátku druhé půle bylo již prakticky rozhodnuto a tak domácí přidali další dva až v samotném závěru utkání. Branky: 44. a 89. Bavlovič, 52. Strnad, 58. Drahoňovský, 87. Křížek. Rozhodčí: Hušek. Bez karet. Diváků: 95. Rychnov: Chvojka - David, Kubát, Pfeifer, Mahdal - Strnad (64. Cakl), Kalina (74. Lumnitzer), Janecký, Vaistauer - Bavlovič, Drahoňovský (83. Křížek). Držkov B: Šverma - Berka, Nikodým, Kadeřábek, Hrabák - Polman, Landovský, Machula, Sedlák - Škarvada, Fišer.

Hodkovice - Smržovka 3:2 (2:1)

Těžce vydřené vítězství domácího týmu. Hodkovičtí byli dvakrát ve vedení a hostům se podařilo vždy vyrovnat. Hosté podali velmi dobrý výkon a domácí dlouho trápili, když ti neproměňovali ani 100% šance. Teprve na třetí gól hosté vyrovnáním neodpověděli, ale Hodkovice až do samého závěru neměli tři body jisté. Branky: 3. Řepka, 35. Chlum, 61. Bouška - 26. Jebálek, 47. Hrabánek. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (65. Babka). Diváků: 80. Hodkovice : Kvapil - Řepka, Bouška, Vančura (46. Vojtíšek), Škopan - Chlum, Charouz, Košek, Dostrašil - Škeřík (46. Hradecký), Mariňák (70. Soukup). Smržovka: Babka - Jabálek, Patočka, Z. Picka (46. J. Kedroň ), Frydrych - Štěpánek, Hlaváček, Hrabánek, Bartkovský - J. Picka, L. Kedroň.