Kapitán reprezentace Výborný zahájí letní hokejovou školu v Jablonci

13.08.2016 08:52:24 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Kapitán reprezentace Výborný zahájí letní hokejovou školu v Jablonci

V pondělí 15. srpna zahájí v Jablonci nad Nisou pětinásobný mistr světa a kapitán hokejové reprezentace David Výborný společně s náměstkem primátora Pavlem Svobodou hokejovou školu pod gescí MŠMT.

Škola bude po celý týden probíhat v Městské zimní hale v Jablonci nad Nisou. Před vlastním tréninkem dětí se známým sportovcem jste zváni na krátké setkání s organizátory školy, Davidem Výborným a Pavlem Svobodou. Příjezd kapitána hokejové reprezentace je očekáván mezi 11 až 12 hodinou - přesný čas upřesníme v pondělí prostřednictvím emailu a sms.

Účastníky školy budou hokejisté ve věku do osmi let z klubů BK Mladá Boleslav, HC Česká Lípa, TJ HC Jablonec na Nisou, HC Královéhradečtí lvy, HC Lomnice nad Popelkou, Slávie Praha či Liberec, ale také výběr celých Krkonoš a severovýchodního cípu republiky - Trutnov, Náchod, Hronov a Vrchlabí. Hokejová škola vyvrcholí turnajem v sobotu 27. srpna 2016, jehož finále je plánované na nedělní podvečer.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

První minihokejový pohár z Jablonce putuje do Prahy
Turnaj O pohár města Jablonec v minihokeji zaštítí Milan Hnilička

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kokonín bude mít cyklostezku
Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021
Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky
FK Jablonec sahal proti Lokomotivu Moskva po vítězství
Vznik česko-německého inovačního centra podpoří Liberecký kraj

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
23.01.: Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace