KAM ZA SPORTEM – 13. - 19. ledna 2012

11.01.2012 14:15:55 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

KAM ZA SPORTEM – 13. - 19. ledna 2012

 Sportovní program:

Atletika:

   závody jednotlivců: sobota 14. ledna ve 12 hodin: mistrovství Dolního Slezska mládeže - atletická hala Střelnice
2. halová středa: středa 18.1. v 16.30 hodin: veřejné závody - pořádá LIAZ - atletická hala Střelnice

 

Basketbal:
II.liga žen: sobota 14.1. v 15 hodin: Bižuterie - TJ Lovosice, neděle 15.1. v 10 hodin: Bižuterie - Sokol Kladno - hala v Podhorské ul.

Fotbal:

příprava: středa 18.1. ve 14 hodin: FK Baumit - Ústí nad Labem, UMT Mšeno - Mozartova

Futsal:
KPL: neděle 15.1. v 16 hodin: Legnex Jablonec - Tango Liberec - hala v Podhorské ul.

Hokej:
II.liga mužů: sobota 14.1. v 18 hodin: HC Vlci - HC Draci Bílina, středa 18.1. v 18 hodin: HC Vlci - HC Řisuty
KP dorostu: sobota 14.1. v 10.45 hodin: HC Vlci - HC Lomnice nad Popelkou

Volejbal:
II.liga mužů: sobota 14.1. v 10 a 14 hodin: Bižuterie - Loko Liberec - kurt č. 4, sobota 14.1. v 10 a 14 hodin: Sokol Malá Skála - Modřany - hala ZŠ Malá Skála
liga juniorek: sobota 14.1. ve 12 a 16 hodin: Bižuterie - Rubena Náchod - kurt č. 4 utkání se hrají v Městské sportovní hale

 


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený

Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Atleti LIAZ Jablonec mají za sebou úspěšný úvod nového roku
Mráz zapříčinil prasklinu v potrubí v jablonecké ulici Lípová
Řidiči na Jablonecku nezvládli jízdu na zasněžených vozovkách
Podstávkové domy se i letos představí veřejnosti
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v lednu

Nejčtenější články

12.01.: Řidiči na Jablonecku nezvládli jízdu na zasněžených vozovkách
10.01.: Velkoobjemový odpad mohou odvézt až od domu
13.01.: Mráz zapříčinil prasklinu v potrubí v jablonecké ulici Lípová

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace