Aktuality strana 3622
Výroční koncert Iuventus, gaude!
13.06.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
18. 6. od 16.00 hodin Eurocentrum | více
Závěrečná show TK Xtream
13.06.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
17. 6. od 19.00 Eurocentrum | více
Varhanní koncert - Aleš Bárta
13.06.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
15. 6. od 19.00 hodin Kostel sv. Anny | více
První změny v kádru ligového Baumitu
13.06.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
Už ve čtvrtek odstartuje přípravu kádr třetího týmu ligové tabulky nedávno skončeného ročníku I. Gambrinus ligy. Těsně před podpisem smlouvy je několik přestupů. | více
Svět tance
13.06.2011 | Společnost | Jablonec nad Nisou
18. 6. od 17.00 Městské divadlo v Jablonci
| více
Cesta mou krajinou
13.06.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
16. 6. - 26. 8. Městská galerie MY
| více
Tvůrčí dílna
13.06.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
21. - 24. června 2011 pro školy, Galerie Belveder | více
Tematická výstava: Oděv a jeho doplněk / Historie / Budoucnost
13.06.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
Galerie Belveder | více
Tematická výstava: Oděv a jeho doplněk / Současnost
13.06.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
Muzeum skla a bižuterie | více
Nalezeno článků: 40275, zobrazeno: 36211-36220
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Nultý ročník Open Call 2025 podpoří vznik Středoškolského Majálesu
Liberecký kraj uzavřel premiérový ročník iniciativy Open Call 2025 - nápady pro budoucnost, která vznikla jako jedna z prvních aktivit komise Budoucnost pro LK. Smyslem výzvy bylo dát mladým lidem prostor navrhnout, co podle nich v kraji chybí nebo co by mohlo přispět k lepšímu životu jejich komunit. Nyní je jasno: ze zaslaných návrhů komise doporučila a Rada Libereckého kraje schválila podporu projektu Středoškolského Majálesu, který předložila žákyně prvního ročníku SZŠ a VOŠ Liberec Barbora Arnoldová. Kraj na jeho realizaci vyčlenil částku 200 000 korun. Iniciativa se zrodila ze snahy Libereckého kraje zapojovat mladé lidi do rozhodování o regionu, ve kterém žijí. Založení komise Budoucnost pro LK bylo přirozeným prvním krokem a otevření Open Callu logickým pokračováním snahy dát mladým nejen prostor k diskuzi, ale i možnost své nápady uskutečnit. „Pracujeme na tom, aby byl Liberecký kraj místem, kde se mladí lidé cítí vnímáni a kde mohou být skutečně aktivní. Vyhlášení Open Callu bylo první velkou příležitostí, jak jim dát konkrétní nástroj, jak okolní svět měnit. Ve výzvě se sešly zajímavé návrhy a ukazuje se, že i jednoduchý podnět může nastartovat velké věci. Nápady dokazují, že mladí dokáží velmi přesně pojmenovat potřeby svého okolí," uvedla radní pro školství a sport Jitka Skalická.
Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince
Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností
Nejnovější články
Dopravně bezpečnostní akci Mikuláš v kraji neuniklo 356 řidičů
Od tramvaje po sklep: střípky z terénu
Na pět dní ovládnou centrum Jablonce Vánoční slavnosti
Světlana Nálepková zazpívá v tanvaldském kině Vánoční recitál
Střední školy v Libereckém kraji pomáhají
Nejčtenější články
14.12.: Smržovské akce v prosinci a lednu
15.12.: Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
14.12.: Harrachov hostí školení trenérů speciální olympiády
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.