Aktuality strana 4030
Na podporu cestovního ruchu dostane Jablonecko 150 milionů
22.10.2010 | Zprávy | Jablonec nad Nisou | foto (7)
Hezčí hotely, zázemí pro koňskou turistiku, modernější areál v Břízkách či dům manželů Scheybalových bude mít Jablonecko díky dotacím z regionálního operačního programu na podporu cestovního ruchu. | více
V Huntířově tradiční setkání mistrů
22.10.2010 | Sport | Skuhrov
Sokol Huntířov pořáda 16. ročník tradičního setkání mistrů Svazu lyžařů Libereckého kraje. Po skončení závodu v přespolním běhu proběhne slavnostní vyhlášení výsledků seriálu „Salomon cross cup 2010", který se skládal ze sedmi závodů. Akce se koná 23. října 2010 v Huntířově v okolí sokolovny.
Hokejisté hrají o druhé místo v tabulce
22.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou
Souboj dvou předních celků II. ligy uvidí příznivci ledního hokeje v sobotu v Jablonci. Domácí Vlci hostí Most. "Očekávám vyrovnaný boj a pěkný hokej," řekl Našemu Jablonecku trenér Vlků Ivan Svatoš. | více
Volby pomohly řidičům
21.10.2010 | Zprávy | Jablonec nad Nisou
Vyjít vstříc řidičům, kteří se v úřední dny nemohou dostavit na Městský úřad (MěÚ), se rozhodli na jabloneckém odboru správních agend. | více
Fotogalerie: FK BAUMIT Jablonec
21.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (15)
Fotoreportáž Antonína Bělonožníka
Obrazem: FK BAUMIT Jablonec - FC Viktorie Plzeň
21.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (50)
Ohlédnutí za fotbalem
Obrazem: FK BAUMIT Jablonec - Slovácko
21.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (74)
Ohlédnutí za ligovým zápasem.
Hokej:
21.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou
Liga juniorů: pátek v 17.45 hodin: HC Vlci - Hradec Králové
Futsal:
21.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou
II. liga: neděle v 17 hodin: Alfa Liberec - Mělník, městská sportovní hala, centrkurt
Nalezeno článků: 40482, zobrazeno: 40291-40300
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl
V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.
Drobné ťuknutí v garážích vyřešila rychlá domluva
Ve středu 11. února v 15:30 upozornil vedoucí ostrahy OC Central pan C. okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou pro centrum na dopravní nehodu v přízemí garáží obchodního domu. Podle jeho slov tam řidič bílého Renaultu nechtěně narazil do zaparkované černé škodovky a poté odjel zaparkovat do druhého patra. Při manévru poškodil u škodovky přední blinkr na straně řidiče. Okrskář kontaktoval majitele poškozeného vozu pana Š. Ten uvedl, že vzhledem k rozsahu a hodnotě škody nechce věc řešit přes pojišťovnu ani Policii ČR. Upřednostnil rychlou dohodu o náhradě škody. Společně se pak vydali k vozu Renault a počkali na jeho řidiče. Ten se k situaci bez okolků přiznal, omluvil se a s majitelem škodovky se domluvil na náhradě škody ve výši 1 500 korun. Celá událost tak skončila klidnou dohodou přímo na místě.
Nejnovější články
Město podpoří pokračování projektu MAP Jablonecko
Od března se bude vedení města setkávat s Jablonečany
Co nového v jízdním řádu od 1. března?
Nová medaile je propojení tradičního řemesla, umění a odpovědnosti
Knihy za korunu najdete v jabloneckém re-use centru
Nejčtenější články
24.02.: Světový rekord ve vrhu koulí nikdo nepřekonal již 49 let
25.02.: Co nového v jízdním řádu od 1. března?
25.02.: Knihy za korunu najdete v jabloneckém re-use centru
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.