Kam na Jablonecku za sportem o víkendu 14. 5. - 15. 5. 2011
13.05.2011 17:16:20 | Autor: redakce sport | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko
Souhrn všech sportovních akcí na Jablonecku o víkendu 14. 5. - 15. 5. 2011.
Cyklistika
Silniční závod: neděle 15. 5. v 8.45 hodin: Okruhy Jablonecka 21. ročník a IX. ročník Memoriálu Karla Boušky: kategorie od žáků po dospělé - změna tratí - závod se jede na lyžařském kolečku v Břízkách.
Fotbal
ČFL: sobota 14. 5. v 10.15 hodin: Baumit B - Slavia Praha B, hřiště Český Dub.
Liga žáků: sobota 14. 5. v 10.15 hodin: Baumit - Slovan Liberec - starší, ve 12 hodin: mladší - hřiště Mšeno, Mozartova.
Krajský přebor mužů: sobota 14. 5. v 10.15 hodin: Mšeno - Sedmihorky, v 17 hodin: Železný Brod - Pěnčín, Desná - Hrádek nad Nisou.
I. B třída: sobota 14. 5. v 17 hodin: Malá Skála - Lučany, Jenišovice - Držkov, neděle 15. 5. v 17 hodin: Maršovice - Mšeno B (UMT Břízky), Harrachov - Mírová.
Okresní přebor II. třídy: sobota 14. 5. v 17 hodin: Rychnov - Hodkovice, Janov - Josefův Důl, Smržovka - Pěnčín B, Kokonín - Kořenov, neděle 15. 5. v 15 hodin: Velké Hamry B - Tanvald, Železný Brod B - Camel, v 17 hodin: Držkov B - Lučany B.
Okresní soutěž III. třídy: sobota 14. 5. v 17 hodin: Roma - Hodkovice B (UMT Břízky), Radčice - Albrechtice, Nová Ves - Rádlo, neděle 15. 5. v 10 hodin: Zásada B - Jistebsko, v 17 hodin: Jenišovice B - Maršovice B, Kokonín B - Plavy B.
Vytrvalostní závod
Muchovman 2011: sobota 14. 5. v 9.30 hodin: závod jednotlivců a štafet - lezení, kolo, běh: hospoda ve Vrších ve Zbytkách - prezentace i v pátek 13. 5. od 18 do 20 hodin v hospodě, v sobotu 14. 5. od 7.30 do 8.30 hodin - tamtéž.
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl
V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.
Drobné ťuknutí v garážích vyřešila rychlá domluva
Ve středu 11. února v 15:30 upozornil vedoucí ostrahy OC Central pan C. okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou pro centrum na dopravní nehodu v přízemí garáží obchodního domu. Podle jeho slov tam řidič bílého Renaultu nechtěně narazil do zaparkované černé škodovky a poté odjel zaparkovat do druhého patra. Při manévru poškodil u škodovky přední blinkr na straně řidiče. Okrskář kontaktoval majitele poškozeného vozu pana Š. Ten uvedl, že vzhledem k rozsahu a hodnotě škody nechce věc řešit přes pojišťovnu ani Policii ČR. Upřednostnil rychlou dohodu o náhradě škody. Společně se pak vydali k vozu Renault a počkali na jeho řidiče. Ten se k situaci bez okolků přiznal, omluvil se a s majitelem škodovky se domluvil na náhradě škody ve výši 1 500 korun. Celá událost tak skončila klidnou dohodou přímo na místě.
Nejnovější články
Maryša otráví Vávru v josefodolském divadle
Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd
Město podpoří pokračování projektu MAP Jablonecko
Od března se bude vedení města setkávat s Jablonečany
Co nového v jízdním řádu od 1. března?
Nejčtenější články
25.02.: Co nového v jízdním řádu od 1. března?
24.02.: Světový rekord ve vrhu koulí nikdo nepřekonal již 49 let
24.02.: Strážníci v akci: útěk z nemocnice, bouračka i rychlá jízda
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.