Juniorky na šampionátu kvůli pádu až páté, mladší družstvo ale veze bronz

06.05.2012 09:33:11 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Železný Brod

Juniorky na šampionátu kvůli pádu až páté, mladší družstvo ale veze bronz

Děvčata z Fit studia aerobiku Jany Boučkové nechyběla na mistrovství České republiky. Juniorky postupovaly do finále z druhého místa, ale kvůli pádu skončily až páté. Druhý tým dětí 8 - 10 let ale na první akci v nejvyšší třídě zabojoval a skončil bronzový.

Šampionát FISAF aerobik and dance 2012 se konal od 27. 4. do 29. 4. v Kladně. Před zcela zaplněnou halou se představilo téměř 800 závodníků a novou mistryní ČR v nejprestižnější kategorii ve sportovním aerobiku se stala Tamara Jiříková před druhou Denisou Barešovou. „Výsledek mě překvapil již v semifinále, kdy jsem získala první místo a jsem moc ráda, že vydrželo i ve finále. Je to pro mě velká radost," svěřila se se svými pocity závodnice Corridoor Clubu Jakuba Strakoše.

Mezi muži zvítězil Jan Pochobradský, několikanásobný mistr světa. Ten se účastnil i přesto, že v loňském roce ukončil profesionální kariéru a odjel do Švýcarska trénovat. V Kladně porazil druhého Filipa Hrdličku.

Více informací o šampionátu si můžete přečíst na našem partnerském informačním portálu Naše Pojizeří.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny

Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Linka 112 slaví 22. výročí

Dne 11. 2. slaví tísňová linka 112 své výročí. Za 22 let provozu bylo v ČR přijato přes 64 milionů hovorů. V Libereckém kraji operátoři jen v roce 2025 na lince 112 odbavili více než 86 tisíc hovorů - průměrně 236 denně.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pokračují rekonstrukce silnic a mostů. Kraj soutěží další zakázky
Bezpečnost u škol je v centru pozornosti
Komunitní dary podpoří sousedské akce i iniciativy občanů
Nalezenou peněženku s platební kartou neváhal zloděj v Brodě použít
Knihovnička Václava Havla je k dispozici v liberecké knihovně

Nejčtenější články

11.02.: Nalezenou peněženku s platební kartou neváhal zloděj v Brodě použít
10.02.: V Josefově Dole uvidíte absurdní komedii Mezi nebem a zemí
10.02.: Jablonecká MP chce pokračovat v prevenci. Požádá o dotace

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace