Jsme šťastní, že jsme vyhráli

29.05.2017 13:06:25 | Autor: Vlastimil Cakl | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jsme šťastní, že jsme vyhráli

Jsme šťastní, že jsme vyhráli, a Liberec tak zůstal za námi, řekl po utkání brankář FK Jablonec Vlastimil Hrubý, který, stejně jako na druhé straně brankář Laštůvka, podal vynikající výkon. Deník Sport ohodnotil jeho výkon devítkou, nejvíce z ligových brankářů v posledním kole.

Vlasto, dneska sis zachytal co?

Bylo toho docela dost. Nepamatuju se na zápas, kdy bych byl v takovéhle permanenci. Hodně střel a centrů tam šlo jak v první, tak i ve druhé půlce. Bylo vidět, že to je poslední kolo. Obě mužstva byla uvolněná a hrál se rychlý a otevřený fotbal. I my jsme však v první půli do osmi minut měli tři tutovky. Byl to zápas nahoru dolů a divákům se musel líbit. V druhém poločase jsme přidali po pěkné akci druhého góla a nakonec jsme šťastni, že jsme poslední zápas vyhráli, a v tabulce tak zůstali před Libercem.

Co říkáš tomu, že tvůj bývalý spoluhráč Wágner měl dvě stoprocentní šance a kromě toho zahodil i penaltu?

Prostě to nedal, no. Při penaltě přestřelil bránu, potom to v první půlce ještě jednou vysoko přestřelil a pak to dal do mě. Neštěstí pro něj, štěstí pro mě.

Co sis myslel, když šel Wágner na penaltu?

Včera na tréninku jsme se o tom bavili s trenérem brankářů, a tak nějak jsme na něj byli nachystaní. Při té penaltě jsem čekal do poslední chvíle, on se rozhodl do nějaké strany a myslím, že to tam i dával, akorát to překopl.

Prohodili jste spolu něco před penaltou?

Ne, vůbec. Já se vždycky soustředím na sebe a do nějakých řečí se s protihráčem nepouštím.

Takže jste na něj byli připraveni celkově?

Určitě jsme o něm před zápasem mluvili, ale jinak jsme kamarádi. Samozřejmě jsme se včera v autobuse trošku na něj hecovali, ale myslím, že vše proběhlo v klidu.

Tvých výborných zákroků bylo hodně. Který byl nejtěžší?

Asi v druhé půlce. Byla tam nějaká střela, která šla doprava a asi dva metry přede mnou se stočila doleva.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Králem Podještědí na skóre Jablonec
Fantastický Vlasta Hrubý

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj zná výsledky ze čtvrtého měření hluku v okolí dolu Turów

Měření hluku, které na schválených lokalitách v obcích Uhelná a Oldřichov na Hranicích provedl Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, se uskutečnilo v období 15. až 22. září 2025, a to vždy v noční době od 22:00 do 6:00. Zároveň došlo k souběžnému měření v souladu s uzavřenou mezivládní dohodou na technickém místě měření umístěném v Polsku, které bylo do monitoringu zařazeno z důvodu lepší identifikace hluku způsobeného provozem těžebních zařízení dolu Turów a jeho odlišení od dalších hluků z pozadí. „Z výsledků čtvrtého letošního měření, které jsou uvedeny bez započtení nejistoty měření (1,8 dB), vyplývá, že po vyloučení rušivých vlivů nedošlo v průběhu měření v dotčeném území k překračování mezní hodnoty pro celonoční hlukovou zátěž (40 dB). Průměrná hodnota akustického tlaku za uvedené měřící období byla na měřicím místě v obci Uhelná - 34,2 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 35,0 dB (v rámci třetího letošního měření byly zjištěny tyto hodnoty: v obci Uhelná - 40,6 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 37,4 dB a oproti předchozímu kolu tak došlo k výraznému snížení hlukové zátěže). V rámci čtvrtého letošního měření zároveň nedošlo k překročení hygienického limitu pro nejhlučnější hodinu L Aeq,1h."

Starý porost musí ustoupit nové generaci

Koncem týdne zahájí statutární město Jablonec nad Nisou těžbu dřevní hmoty v městském lese v ulici U Lesního divadla na Horní Proseči. „Kácíme zde 110 let starý smrkový porost. Jde o mýtní část lesa, která je už podrostlá mladými smrky a buky. Aby mohla nová generace stromů růst, musí starý porost ustoupit," uvádí Michal Šarbort z jabloneckého magistrátu. Těžba probíhá v souladu s platným lesním hospodářským plánem a nejedná se o holoseč. „Volíme výběrný způsob, který šetrně uvolňuje prostor pro přirozenou obnovu. Těžba potrvá do února příštího roku," doplňuje městský lesní hospodář.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
Mikulášská nadílka v Lučanech láká děti na sobotu 6. prosince
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Mikulášská nadílka u Střelnice nabídne program pro děti i autogramiádu

Nejčtenější články

02.12.: Městská policie posílila dohled na konečné tramvaje
02.12.: Jablonečtí hasiči zachránili člověka i zvířata při požáru jeho domu
03.12.: Svoz velkoobjemového odpadu a dřeva bude v Jablonci 4. prosince

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace