Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Mistrovství ČR v boulích se za jarního počasí zdařilo

04.04.2011 | Sport | Tanvald | foto (13)
Oddíl akrobatického lyžování TJ Bižuterie uspořádal za krásného jarního počasí na Tanvaldském Špičáku dvoudenní závody mistrovství České republiky a Českého poháru v boulích všech kategorií. Doslova na posledním sněhu dvacítka pořadatelů za tři dny odvedla kvalitní práci, závody se uskutečnily ke spokojenosti více jak padesátky závodníků. | více

Obrazem: Noc s Andersenem v Desné

04.04.2011 | Zprávy | Desná v Jizerských horách | foto (48)
Děti v Desné v Jizerských horách si užily Noc s Andersenem. Kromě samotného čtení z pohádek tohoto autora, prožili všichni nějaký čas venku při opékání buřtů.

Kontrola kola nezdrží, ušetří čas i peníze

04.04.2011 | Volný čas | Jablonecko
Cykloprodejny a servisy v Jablonci nad Nisou v těchto dnech přijímají několik desítek kol k seřízení a kontrole denně. Cyklisté, kteří nechali servis svého bicyklu na poslední chvíli, se ale nemusejí obávat, že by čekali na opravu příliš dlouho. Mechanici dají kolo „do kupy" do sedmi dnů od přijetí. | více

Michalův salát v Tanvaldu

04.04.2011 | Kultura | foto (43)
Zaplněný sál v tanvaldském kině Jas se bavil v sobotu při novém představení oblíbeného herce Michala Nesvadby nazvaném Michalův salát. | více

Lídr Okresního přeboru ztratil body s Držkovem

03.04.2011 | Sport | Železný Brod
Okresní přebor II. třídy měl na pořadu první jarní kolo. V sobotním zápase deklasoval Kokonín Rychnov 5:1, v neděli odpoledne remizoval Tanvald s Camelem 1:1 a Železný Brod porazil Držkov.  | více

Jenišovice ve Víchové bez bodu

03.04.2011 | Sport | Jenišovice
Jenišovice zajížděly k dalšímu zápasu I. B třídy do Víchové. Hosté začali velmi dobře a po poločasu vedli 0:1, ale nevyvedený začátek druhé pětačtyřicetiminutovky je stál vítězství a nakonec body v tomto zápase nedokázali vybojovat a domácí zvítězili 2:3. Zápas poznamenal i velký počet žlutých karet. | více

Matoušek rozhodl o výhře Mšena proti Plavům

03.04.2011 | Sport | Plavy
Rychlé utkání, které přineslo i celkem 5 branek. Rozuzlení zápasu přišlo až v úplném závěru, kdy v nastaveném čase rozhodl o vítězství hostů 2:3 Matoušek. | více

Lučany vezou bod z Mírové pod Kozákovem

03.04.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
V dalším kole I. B třídy zajížděli fotbalisté Lučan do Mírové. Vše podstatné se stalo hlavně v první půli, kdy padly obě branky, po jedné do obou sítí. | více

Oslabené Maršovice podlehly Rovensku 2:3

03.04.2011 | Sport | Maršovice | foto (48)
Oba poločasy byly jako noc a den. První poločas jednoznačně dominovaly Maršovice a ujaly se vedení 1:0, paradoxně nejnebezpečnější akcí hostů byla hlavička bránícího hráče Maršovic na vlastního brankáře. Druhý poločas se Rovensko proti soupeři, který hrál od 40. minuty o deseti, začalo více prosazovat a zvítězilo 3:2. | více

V derby úspěšnější Kokonín

03.04.2011 | Sport | Rychnov u Jablonce nad Nisou
Hned úvod jara přinesl rivalský souboj Rychnova a Kokonína. Úspěšnější byl domácí Kokonín, který dokázal zvítězit 5:1. Hrdinou utkání byl hattrickový M. Šilhán.