Jedenáctka atletů LIAZU odjíždí na MČR žactva

15.09.2023 10:25:18 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jedenáctka atletů LIAZU odjíždí na MČR žactva

Hostitelem žákovského Mistrovství České republiky je Břeclav. O víkendu budou atleti bojovat o tituly a medaile v 19 disciplínách. 

Na startu nebudou chybět atleti LIAZ Jablonec, závodů se zúčastní jen sedm žáků a pět žákyň. Přesto mají šanci vybojovat několik medailí. Největším kandidátem na zisk některé z medailí je vrhač Daniel Novotný, který je v průběžných tabulkách ve vrhu koulí výkonem 17,70 metru a v hodu diskem 57,84 metru na druhých místech. Stejné umístění v tabulkách má také Vítek Štembera v běhu na 1500 metrů překážek časem 4:40.34 s.

Dalším kandidátem na medaili je v běhu na 800 metrů Filip Čermák, který je výkonem 2:01.67 s. třetí v tabulkách. O medaili může zabojovat také vrhač Matyáš Maška, který v hodu kladivem obsazuje průběžně čtvrté místo když má výkon 50,75 metru. Jedinou medailovou kandidátkou v žákyních je Emilie Hornová v běhu na 150 metrů, která je třetí v průběžných tabulkách výkonem 18.41 s. Starty doplní obě štafety žáků a žákyň na 4x 300 metrů, které mají šanci na umístění mezi osmičkou nejlepších.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.

Jablonecké uzavírky v září

Kvůli opravě zemních smyček se od 11. září na pět dnů úplně uzavře část ulice Mincovní, a to před křižovatkou s ulicí Turnovská. Projet budou moci pouze autobusy. Od 18. září do 20. října se bude rekonstruovat plynovod v ulicích V Aleji a v Pivovarské. Je třeba zde počítat s částečnými uzavírkami. Částečnou uzavírku v ulici Pražská od křižovatky s ulicí Střelecká po objekt s č.p. 86 si vyžádá rekonstrukce plynovodu včetně přípojky. Práce začnou 18. září a potrvají do 20. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

36. ročník RED BULL DOLOMITENMANN 2023
Výlet z Brodu na Frýdštejn ukáže Zrcadlovou kozu i Bartošovu pec
Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod
Na ledě jsme si všichni rovni, říká hokejová medailistka z Ameriky
Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023

Nejčtenější články

19.09.: 61. derby: Ten bod je docela zlatý
20.09.: Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
21.09.: Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace