Jablonečtí plavci lovili tituly oblastních přeborníků v domácím bazénu

27.11.2022 10:34:17 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí plavci lovili tituly oblastních přeborníků v domácím bazénu

Závodů se zúčastnilo přes 220 závodníků, z toho přes 60 jich bylo z jabloneckého oddílu. Celkem si pro medaili doplavalo 36 domácích plavců. Titul přeborníka pak získalo 22 plavců TJ Bižuterie, někteří opakovaně (celkem 55 titulů přeborníka kraje).

Titul přeborníka Libereckého kraje získali: Bára Bílková 400VZ, Klára Budínová 200, 400, 800 VZ, Danilevič Šimon 200 VZ, Fichtner Šimon 200 Znak, Grusová Eliška 100 PZ, 200 Prsa, Grusová Veronika 5x titul, Jan Janata 1500 VZ, Zdeňka Janatová 3x titul, Karásek Jonáš 3x titul, Julie Klápšťová 100 Prsa, Elen Konopásková 100 Znak, Karásek Jonáš 4x titul, Pelouch Adam 4x titul, Starý Jakub 50 Znak, Krupková Emilka 6x, Merker Tobias 5x titul, Pěničková Markéta 200 Motýl, Resl Václav 3x titul, Stárek Jakub 2x titul, Stárek Šimon 100 Znak, Šerhantová Julie 3x titul a Veronika Šrejmová 100 Prsa.

Tyto závody jsou kvalifikačním závodem na mistrovství České republiky, kam se nominuje vždy nejlepších 24 plavců z celé ČR. Uvidíme kolik se jich dostane z našeho oddílu a kdo přiveze medaile.

O nejhodnotnější výkon se postarala Veronika Grusová, která se pokusila vylepšit český rekord 14letých žákyň na 200m polohový závod. I přes dvou vteřinové zlepšení svého osobního rekordu, ten republikový odolal. Verča je nyní pouze 0,7 desetin vteřiny za rekordem ČR na třetím místě. Další šanci bude mít na závodech v Praze tento víkend.

Jablonečtí plavci pak potvrdili dobrou formu ve štafetových závodech, kde získali 4x zlato, 3x stříbro a 3x bronz.

Závod byl uspořádán za finanční podpory Libereckého kraje.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 34 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte Harracha

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte HarrachaNa jilemnickém náměstí začala v pondělí 6. února vznikat sněhová socha. Tentokrát ale nikoli tradičního Krakonoše, ale protože rok 2023 je vyhlášen Národním památkovým ústavem rokem hraběcího rodu Harrachů, tak letos bude mít sněhová socha podobu hraběte Harracha. Socha má být hotová již ve středu 8. února. Více fotografií

Kraj pomáhá příspěvkovkám při zadávání veřejných zakázek

Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový jablonecký dopravce vrší jednu poruchu za druhou
V Tanvaldě zvou na představení Než přijde doktor
Mladá řidička přehlédla v Jablonci seniora na přechodu pro chodce
Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022
Od 13. února uzavřou ve Svijanech most přes železniční trať

Nejčtenější články

07.02.: Hořelo opět v bývalé nádražní budově v Jablonci
08.02.: Hořel rodinný dům v Loužnici, zasahovalo osm jednotek hasičů
06.02.: Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace