Aktuality strana 3760
Mladší žáci Velkých Hamrů podlehli Hrádku
05.04.2011 | Sport | Velké Hamry
V dalším kole KP mladších žáků zajížděl tým Velkých Hamrů na hřiště Hrádku. Stejně jako na podzim nedokázali urvat vítězství, i když soupeře na množství šancí jednoznačně přehráli. Hamry nakonec prohráli 2:1. | více
Oslabená Alfa první zápas play-off nezvládla
05.04.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
Zatímco Kladno nastoupilo v prvním zápase play-off 2. ligy futsalu v nejsilnější možné sestavě, Alfa se musela obejít bez Runta, Hrušky, Kotyzy, K. Vrabce a Kuželky, takže nakonec přijela se sedmi hráči do pole. Hra byla vyrovnaná, ale brankový rozdíl jde na vrub brankáře Alfy. První zápas nakonec lépe zvládlo domácí Kladno, které zvítězilo 6:2. Odveta bude čekat Alfu 11. dubna 2011 v Jablonci nad Nisou. | více
Tradiční vodácké odemykání řeky Jizery
05.04.2011 | Volný čas | Malá Skála
9. 4. od 10:00 na Žluté plovárně. | více
Mam´zelle Nitouche
05.04.2011 | Kultura | Jizerské hory
8. 4. od 19:30, Divadlo Krakonoš, Vysoké nad Jizerou. | více
Jazzové dialogy pro dvě piána
05.04.2011 | Volný čas | Jiřetín pod Bukovou
8. 4. od 20:00, Vila Schowanek. | více
Nalezeno článků: 40435, zobrazeno: 37591-37600
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny
Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Linka 112 slaví 22. výročí
Dne 11. 2. slaví tísňová linka 112 své výročí. Za 22 let provozu bylo v ČR přijato přes 64 milionů hovorů. V Libereckém kraji operátoři jen v roce 2025 na lince 112 odbavili více než 86 tisíc hovorů - průměrně 236 denně.
Nejnovější články
Pokračují rekonstrukce silnic a mostů. Kraj soutěží další zakázky
Bezpečnost u škol je v centru pozornosti
Komunitní dary podpoří sousedské akce i iniciativy občanů
Nalezenou peněženku s platební kartou neváhal zloděj v Brodě použít
Knihovnička Václava Havla je k dispozici v liberecké knihovně
Nejčtenější články
11.02.: Nalezenou peněženku s platební kartou neváhal zloděj v Brodě použít
10.02.: V Josefově Dole uvidíte absurdní komedii Mezi nebem a zemí
10.02.: Jablonecká MP chce pokračovat v prevenci. Požádá o dotace
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.