Jablonečtí házenkáři budou slavit šedesátku

01.09.2023 10:29:42 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí házenkáři budou slavit šedesátku

Zájem sportovních fanoušků o házenou není tak velký, ale házená v Jablonci si zaslouží zájem veřejnosti, v sobotu 2. září bude ve sportovní hale oddíl slavit šedesát let své činnosti.

Vznik oddílu je datován do jara roku 1963, kdy zakladatel jablonecké házené Petr Bacílek začal dávat dohromady zájemce z bývalých hráčů České házené a rok poté se tým přihlásil do do oficiální soutěže Severočeského kraje.

Začátky byly těžké, hrálo se na hřišti u sokolovny v Pasekách, kde chybělo vybavení, hráči se převlékali venku, do šatny byli pouštěni jen soupeři, hrálo se také na hřišti ve Mšeně v Břízkách.

V současné době má klub sedm věkových kategorií z osmi možných od přípravky až po A a B-muže. V oddíle je přes 90 dětí a kolem 40 dospělých. V nejmladších kategoriích hrají dohromady kluci i holky, holky později přechází převážně do TJ Turnov.

A-tým bude v letošním roce hrát opět třetí nejvyšší soutěž - 2 ligu a chce minimálně obhajovat střed tabulky. Tým mladších dorostenců bude hrát 2. ligu - severovýchodní část.

Pozor: Úvodní zápas turnaje Jablonec - Mělník se bude hrát jako II. kolo Českého poháru!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Charitativní Zumba maraton na Smržovce letos jubilejní a poslední
Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?
Cenu Ivana Dejmala převzala bioložka Anežka Bartošová
V Krkonoších byl smrtelně postřelen vlk s GPS obojkem
Krajská knihovna vydává básnickou znakoknihu

Nejčtenější články

05.12.: Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
06.12.: Střípky ze zahájení jabloneckého adventu
05.12.: V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace