Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

06.06.2023 22:56:31 | Autor: Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

V posledních týdnech se capoeiristům z jabloneckého oddílu na závodech dařilo. V dubnu proběhlo Mistrovství České republiky v Pardubicích a mezinárodní závod Slovakia open, které se konaly na začátku května.

Mistrovství České republiky v Pardubicích se zúčastnila téměř dvaceti členná skupina závodníků. Konkurence byla vysoká, ale i přesto se našim jabloneckým podařilo získat krásná umístění i pár cenných kovů. V kategorii děti 7-8let se na 1. místo dostal Viliam Riedel. V juniorech dokázal prolomit svoji řadu bramborových medailí Jakub Laurin a probojoval se až na 2. místo. Další cenný kov, konkrétně 2. místo, získala v kategorii žen C Emma Pleslová, která tak zvládla obhájit loňský bronz.

Skvělá energie a zápal jabloneckých se následně ukázal na mezinárodních závodech Slovakia open, které se konaly na začátku května. Kromě České republiky se zúčastnili též zástupci Slovenska, Polska a Maďarska. Sedmičlenná výprava jabloneckých závodníků se i přesto zvládla umístit na výborných pozicích. V kategorii děti 6-8let potvrdil formu z MČR Villiam Riedel 2. místem. Podobně na tom byl i Jakub Laurin, který se v našlapané kategorii juniorů opět zvládl probojovat též na 2. místo. V kategorii žen C se Emma Pleslová posunula opět o příčku výše, a díky svému zapálení se dostala na 1. místo. V kategorii muži C se též zadařilo, Štěpán Dušek zde zabojoval a zvládl se umístit též na 1. místě.

Všichni naši svěřenci si vedou velmi dobře a jsme na ně náležitě hrdí. Především za cílevědomost a pilnou práci, kterou odvádí po celý rok. Je skvělé vidět, že dokážeme pracovat jako tým a navzájem se podporovat ve zlepšování, říkají trenéři jabloneckých capoeirisů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 27 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
V Tanvaldě se v září sportovalo
Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
25.09.: Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace