Jablonecké béčko v Brozanech bez gólů

09.05.2022 09:16:41 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Ve 24. kole ČFL zajížděli jablonečtí fotbalisté na půdu Sokola Brozany, který disponuje silným a zkušeným mančaftem, a pohybuje se v horní polovině třetiligové tabulky. Jablonečtí zde dokázali vybojovat bod za remízu 0:0.

SK Sokol Brozany - FK Jablonec B 0:0

Jablonecký tým byl v prvním poločase více na balonu a dostával se po dobrých kombinacích do slibných náznaků šancí. Jenže ty se nedařilo řešit podle představ ve finální fázi. Po jedné z nich trefil Daníček břevno domácí branky.

Do druhé půle chtěl trenér Jaroslav Vodička zpřesnit rozehrávku zezadu a přichystal hned dvojí poločasové střídání. Hra už ale v druhé pětačtyřicetiminutovce celkově upadla do průměru, bez gólových šancí a tak se zrodila bezbranková remíza.

A protože ve stejný čas dokázaly Zápy v domácím prostředí otočit zápas s Velvary z 1:2 na 3:2, upevnily si Zápy vedení v tabulce s tříbodovým náskokem právě na rezervní tým FK Jablonec.

V dalším kole přivítají Jablonečtí doma v Břízkách v sobotu dopoledne rezervu pražské Dukly.