Jablonec remizoval s účastníkem druhého předkola Evropské ligy
06.07.2011 09:57:07 | Autor: Jan Bendl | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
Fotbalisté Jablonce mají za sebou poslední ze tří přípravných zápasů, které odehráli na herním soustředění v Rakousku. Ve středu se jablonecká výprava vrací zpět domů.
V posledním přípravném zápase jablonečtí fotbalisté remizovali 2:2 s bosenským týmem Željezničar Sarajevo. Oba týmy se už za osm dní zapojí do druhého předkola Evropské ligy, které si vybojovali díky dobrému umístění ve svých ligách. Jablonec v zápase dvakrát vedl, ale hosté pokaždé dokázali srovnat skóre. Za Jablonec se trefil Lafata a Jarolím, za hosty vyrovnávali Savič a Zeba.
V Rakousku odehrál Baumit tři přípravné duely, porazil rakouský Kapfenberg 2:1, remizoval 2:2 s Dněprem a stejným remizovým skóre skončil i poslední duel se Željezničarem Sarajevo. Ve středu se tým trenéra Komňackého vrací zpět do Čech.
FK Baumit Jablonec - Željezničar Sarajevo 2:2 (1:1)
Branky Jablonce: 12. Lafata, 80. JarolímSestava FK Jablonec: Špit (46. Šebek) - Eliáš, Pavlík, Štochl (46. Beneš), Jablonský (46. Kovařík) - Kopic (73. Just), Loučka (46. Vaněk), Jarolím, Piták, Novák - Lafata (46. Mešanovič).
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Likvidace havárie vodovodu v jablonecké ulici Pražská
V úterý 17. března v ranních hodinách započne likvidace havárie vodovodu v jablonecké ulici Pražská (silnice I/14). Oprava potrvá několik dní a vyžádá si uzavírku jednoho jízdního pruhu, přičemž autobusy MHD budou moci s opatrností projíždět oběma směry. Pro ostatní provoz povede objízdná trasa ulicemi Skřivánčí, Vodní, U Nisy a dále variantně na ulice Budovatelů / Liberecká.
Na sjezdovce Tanvaldský Špičák zemřel po nárazu do stromu lyžař
Policisté na lince 158 přijali v pátek 6. března dopoledne oznámení o zranění lyžaře na jedné ze sjezdovek v lyžařském areálu Tanvaldský Špičák v Albrechticích v Jizerských horách. Mladý lyžař z dosud nezjištěných příčin v průběhu své jízdy narazil do stromu. Bohužel i přes veškerou snahu všech záchranářů v místě události zemřel. K určení příčiny jeho smrti bude nařízena soudní pitva. Veškeré okolnosti celé tragické události nyní na místě šetří jablonečtí kriminalisté.
Nejnovější články
Body odevzdalo i béčko Jablonce
Strážníci měli napilno: rychlá jízda, zmatený muž i silně opilí lidé
V Jablonci obnovují plynárenskou síť, ovlivní i provoz MHD
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Samaritáni z Jablonce věnovali další body tonoucímu
Nejčtenější články
14.03.: Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity
14.03.: Probíhající březnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
16.03.: Strážníci měli napilno: rychlá jízda, zmatený muž i silně opilí lidé
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.