Iron Fighters zářili na Leon Open 2011

27.04.2011 21:32:08 | Autor: Pavel Ševčík a Petr Kareš | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Iron Fighters zářili na Leon Open 2011

Mezinárodní turnaj v kickboxu pořádal klub SK Leon Most v Chomutovské sportovní hale. Na turnaj dorazilo na 250 zápasníků, mezi nimiž byla i reprezentace Slovenska a Německa. Ti přijeli převážně na polokontaktní disciplíny, kterými se jablonecký klub příliš nezabývá.

Nejmladší člen výpravy Matěj Pavlatovský nastoupil ve váze do 63,5 kg proti Lebrovi z SK Kosa gym Praha. Stále se lepšící mladík předvedl doposud svůj nejlepší výkon a zaslouženě vyhrál svůj finálový boj.

Boxer Ondřej Trávníček startoval ve fullcontactu do 71 kg. V semifinále mu stál za soupeře Basl, který inkasoval hodně úderů na spodek a začal odpadat fyzicky. Po dvou počítáních rozhodčí ukončil duel před limitem ve prospěch Ondry. Ve finále nestačil svému přemožiteli z Národního poháru Nosalovi z Dream team Brno. V posledním kole lídři týmu změnili taktiku a bylo znát, že soupeři se moc nelíbí.

Ve váze 86 kg nastoupil Pavel Ševčík v disciplíně fullcontact i K1. Ve fullu vyhrál nad Ferenczem a Dlhošem na body a připsal si tak další vítězství v této disciplíně. V K1 to Pavlovi sedlo kupodivu ještě o něco více a soupeře Trnečku a Čepelu porazil před limitem již v prvním kole a přivezl pro klub dabl. Pavel začíná být na turnajích kickboxu známý, a tudíž každý jeho další zápas bude těžší a těžší. Soupeři se budou na jeho tvrdý agresivní styl připravovat.

Další dvě vítězství pro klub vybojoval reprezentant Petr Kareš z Prahy, který od nového roku přestoupil do Iron fighters. Petr se připravuje se svým osobním trenérem Vladimírem Vanickým v Praze a k nám na sever dojíždí na boxerský trénink a taktickou přípravu. V doplňkové disciplíně fullcontact porazil v semifinále Slováka Petra Fialu a ve finále jasně na body porazil Vodáka z KBC Krásná Lípa. V K1 si v semifinále poradil KO v prvním kole s českolipským Šafránkem. K Petrovi do finále postoupil bývalý reprezentant ČR a mistr světa Stanislav Godla. Očekávala se velká bitva, která v prvním kole vyzněla lépe pro Godlu. Do druhého kola Petr vletěl s úplně jiným elánem a jasně lovosického bojovníka přebodoval a zaslouženě pro klub vybojoval poslední páté zlato.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.

Krajský odbor silničního hospodářství bude od ledna řídit Frömelová

Rada Libereckého kraje obdržela v úterý 2. prosince návrh na jmenování Bc. Dominiky Frömelové, DiS. do funkce vedoucí odboru silničního hospodářství Krajského úřadu Libereckého kraje s účinností od 1. ledna 2026. Do výběrového řízení vypsaného 2. října 2025 se přihlásila jedna uchazečka. Dominika Frömelová dlouhodobě působí na daném odboru, kde zastává od roku 2024 pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend, a tak byla doporučenou kandidátkou pro jmenování krajskou radou. Ve funkci nahradí odchodivšího Zdeňka Borovičku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Známe výherce Vánoční soutěže s Hygodomu.cz
ČEZ rozsvítil rekordních 374 stromečků po celém Česku
Projekt Lidskostí proti utrpení je investicí do zdraví a bezpečí
Soudné sestry budou před koncem roku kázat v josefodolském divadle
Téměř osm milionů má město Jablonec na dotační programy

Nejčtenější články

21.12.: Pod vlivem alkoholu nezvládla řidička projet jabloneckým kruháčem
22.12.: Při střetu s autem v Jablonci utrpěla zranění chodkyně
21.12.: Betlémské světlo budou skauti v Jablonci rozdávat 23. prosince

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace