I.B třída: Držkov si v Branné zastřílel, Studenec remizoval v Harrachově

10.06.2022 18:45:04 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Lučany nad Nisou,Plavy,Smržovka,Držkov,Jenišovice,Albrechtice v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Jablonec nad Nisou,Harrachov,Liberecký kraj

Ve 26. kole I.B třídy východ padlo nejvíce branek v zápase posledního s prvním, když v Horní Branné Držkov vyhrál 8:4. V souboji o druhé místo ztratil Studenec remízou 2:2 v Harrachově, když Plavy dokázaly vyhrát 5:1 v Jenišovicích.

V dalších utkáních Mšeno jen remizovalo s předposlední Mírovou, která dokonce do 88. minuty vedla. Přepeře B těsně přestřílely 4:3 Smržovku, Albrechtice rozstřílely 6:0 Bozkov a Jabloneček remizoval 1:1 s Lučany.

Mšeno - Mírová p. K. 1:1 (0:1)

Hosté od 11. minutě vedli po brance Ilusky. Výhra by pro ně byla hodně cenná, ale za domácí nakonec vyrovnal v 88. minutě Janalík.

Branky: 88. Janalík - 11. Iluska. Rozhodčí: Rympler - Vachek, Urban, ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Harrachov - Studenec 2:2 (1:1)

Domácím chybělo pět hráčů základní sestavy a nakonec byli hodně rádi za získaný bod. „Do utkání jsme vstoupili aktivně a náš vysoký presink donutil soupeře k chybám. Po jedné z nich získal Jirka Povr míč a krásnou přihrávkou mě vysunul po pravém křídle, a proto jsme v 8. minutě mohli slavit první gól. Soupeř hrozil hlavně z autů a do poločasu stihl z jednoho z nich vyrovnat. Do druhé půle jsme vstoupili opatrněji a vyčkávali na chyby v rozehrávce Harrachova. Na velmi malém hřišti s umělým povrchem se nám však už presink tak nedařil a soupeř odolával až do 85. minuty, kdy Exner napřáhl z poza vápna a vymetl pravou šibenici. I přesto jsme však utkání nedotáhli do vítězného konce a soupeři se podařilo vyrovnat na konečných 2:2. Výsledek hodnotím jako ztrátu, vzhledem k počtu našich velkých šancí. Závěrem chci pozvat všechny fanoušky SK Studenec na sobotní výjezd do Smržovky. Vaše podpora bude velmi důležitá!," uvedl za SK Studenec autor první branky Josef Efenberk.

Branky: 33. vlastní (Šoufek), 86. Bergmann - 8. Efenberk, 28. Exner. Rozhodčí: Brož - Ouředník, Sukhan, ŽK: 0:1. Diváků: 150.

Přepeře B - Smržovka 4:3 (3:0)

Rezerva Přepeř vedla po prvním poločase už 3:0, ale ve druhé části začali hosté snižovat a byli úspěšní do stavu 3:2. Poté si domácí náskok pojistili čtvrtým gólem Tokana, smržovský Frydrych už pak jen upravil na 4:3.

Branky: 13. Martínek, 33. Tobiaš, 39. Novák, 70. Tokan - 49. Jelínek z pen., 66. Brož, 81. Frydrych. Rozhodčí: Zboroň - Urban, Novák, ŽK: 2:2. Diváků: 60.

Albrechtice/ Jiřetín - Bozkov 6:0 (2:0)

Jednoznačná záležitost pro domácí. V závěru zápasu si ještě střihl proti rozhozené obraně Bozkova hattrick Michal Zeman.

Branky: 5. Bělohlávek, 37. Purm, 56. Honzák, 80., 81. a 84. Zeman. Rozhodčí: Rympler - Šedina, Endler, ŽK: 2:1. Diváků: 70.

Jenišovice - Plavy 1:5 (0:1)

Skóre zápasu otevřel už ve 4. minutě plavský Nosek, ale pak ani jeden z hráčů obou mužstev nebyl v koncovce úspěšný. Ve druhém poločase se hosté rozstříleli a přidali další čtyři góly, za domácí jen snížil pět minut před koncem Kamenský.

Branky: 85. Kamenský - 4. Nosek, 52. Zajíček z pen., 57. Brezar, 78. Lupa, 86. Pátra. Rozhodčí: Zboroň - Novák, Urban, ŽK: 2:1. Diváků: 55.

Jablonec n. J. - Lučany n. N. 1:1 (1:0)

Domácí vedli po gólu Tomíčka z 8. minuty, za hosty vyrovnal v 57. minutě Bukvic. Poté se už ani na jedné straně nikdo netrefil, takže se mužstva o body rozdělila.

Branky: 8. Tomíček - 57. Bukvic. Rozhodčí: Ouředník - Brož, Sukhan, ŽK: 2:1. Diváků: 150.

Horní Branná - Držkov 4:8 (0:4)

Poslední Horní Branná v posledním domácím zápase sezony nastřílela suverénně vedoucímu Držkovu čtyři góly! Na body to ovšem domácím nestačilo, protože hosté se trefili hned osmkrát. hattrick v utkání nastřílel hornobranský kanonýr Dušan Paulů i držkovský matador Lukáš Brož.

Branky: 47., 63. a 67. D. Paulů, 76. Jón z pen. - 21. Přibyl z pen., 26. Belšan, 37., 52. a 55.  L. Brož, 42. Šourek, 74. a 79. Just. Rozhodčí: Nestler - Šnýdl, Sukhan, ŽK: 2:0. Diváků: 150.