I.B třída: Druhý Držkov rozstřílel Mírovou 10:2

03.09.2021 10:41:50 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Lučany nad Nisou,Plavy,Smržovka,Držkov,Albrechtice v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Jablonec nad Nisou,Harrachov,Liberecký kraj

Malý náskok na čele tabulky I.B třídy východ si již vytvořily Lučany, které vyhrály 4:1 ve Studenci, a Držkov, jenž doma rozdrtil 10:2 Mírovou. Vyhrály i Harrachov nad Mšenem, Přepeře nad Jablonečkem a Horní Branná nad Bozkovem. Pouze utkání Plavy - Smržovka skončilo remízou.

Utkání Jenišovice - Albrechtice/ Jiřetín odloženo na středu 13. října.

Mšeno - Harrachov 2:4 (1:1)

První poločas byl vyrovnaný a na začátku druhého se podruhé trefil Obršlík, ale od té chvíle už stříleli góly pouze hosté, kteří překvapivě vyhráli 2:4.

Branky: 26. a 47. Obršlík - 25. a 49. Kyncl, 60. Tuhela, 62. Halama. Rozhodčí: Jirák - Havel, Mizera, ŽK: 1:0. Diváků: 50. Mšeno: Braniš - Bradel, Holeček (71. Pokorný), Janalík, Lietava, Novotný, Obršlík, Ryšavý, Škvor, Šťovíček, Nykrín (83. Kobylka). Harrachov: Negru - Vodseďálek, Halama, Jiroutek - Bergmann (87. Chlup), Medal, Barbořák, Pešat, Rýdl - Kyncl, Tuhela.

Přepeře B - Jablonec n. J. 3:1 (1:1)

První gól rezervy Přepeř vstřelil trenér áčka Josef Petřík, ale ještě před přestávkou za hosty srovnal T. Adámek. Ve druhém poločase se za domácí znovu trefil Petřík a střídající Maňhal, takže Přepeře vyhrály 3:1.

Branky: 33. a 65. Petřík, 72. Maňhal - 45. Adámek. Rozhodčí: Davignon - Klimpl, Karrmann, ŽK: 1:0, ČK: 0:1 (56. Jak. Vrána). Diváků: 30. Přepeře B: Vrabec - Baudys, Melichar (26. Petřík), Martínek, Tesař, Říha, Trč, Horák, Tobiaš, Adam (64. Maňhal), Císař. Jablonec n. J.: Jak. Vrána - Jan Vrána, Trepera, Štěpánek (87. Žďárský), T. Adámek, Špidlen, Rieger, P. Adámek, Havlíček, Exner, Dolenský (59. Prokůpek).

Plavy - Smržovka 1:1 (1:0)

Už v 11. minutě Prousek zajistil domácím vedení, ale pak další branka nemohla dlouho padnout. Když to už vypadalo na těsnou výhru domácích Plavů, tak se v 90. minutě trefil Szirti a obě mužstva si rozdělí za remízu po bodu.

Branky: 11. Prousek - 90. Szirti. Rozhodčí: Paulus - Dytrt, Umlauf, ŽK: 3:3. Diváků: 150. Plavy: Nežádal - Jelínek, Zajíček, Votoček (39. Gregor), Titlbach, Pátra, Balatka, Plný, Prousek (72. Pekelský), Lejsek (25. Rimský), Svačina (72. Nosek). Smržovka: Burianek - Beránek (88. Zelený), Kobr, Plůcha (81. Klaus), Sucharda, Frydrych, Brož, Jelínek, Szirti, Bergmann (64. D. Nič), P. Nič.

Horní Branná - Bozkov 3:2 (2:1)

Skóre zápasu otevřeli hosté díky gólu Farského, ale za domácí srovnal kapitán Jón a ve 40. minutě Šimek otočil utkání v jejich prospěch. V 53. minutě srovnal za Bozkov zkušený Červený, ale poslední slovo měl domácí Kubelka, který brankou v 73. minutě zajistil domácím cennou výhru a tři body.

Branky: 27. Jón, 40. Šimek, 73. Kubelka - 11. Farský, 53. Červený. Rozhodčí: Bukvička - Rympler, Mach, ŽK: 5:6. Diváků: 150. Horní Branná: Hofman - Jindřišek, Novotný, Pešina, Strmeň, Šimek, Beneš (66. D. Paulů), Svoboda, Kubelka, Fiedler (14. Rychtr), Jón. Bozkov: Balatka - Petr, J. Šikola, Jeník, Maleček, Červený, Kobrle, J. Šikola II (82. Hoffmann), Štěpánek (85. Čejchan), Balcar, Farský (88. Mayer).

Studenec - Lučany 1:4 (1:2)

Na první branku hostů odpověděl za domácí Cejnar, ale ještě před přestávkou vrátil Lučanům vedení druhým gólem Pavelka. ve druhé části přidali Sobotík a Kis další dva zásahy Lučan, které si tak zajistily přesvědčivou výhru a tím i vedení v celé soutěži.

Branky: 40. Cejnar - 6. a 44. Pavelka, 56. Š. Sobotík, 58. Kis. Rozhodčí: Dytrt - Nagy, Klement, ŽK: 0:0. Diváků: 100. Studenec: Drbohlav - Šoufek (76. Šimčák), Jezdinský, Kuřík, Kupkár, Havlíček, Synek (73. Lejdar), Povr, Exner, Šír, Cejnar (62. Mazánek). Lučany: Jón - Brož, Svozil, Š. Sobotík, Kis (85. Maňák), Horký (73. Šindelář), Röschl, Koudelka, Dítě (78. Kočí), Bukvic, Pavelka.

Držkov - Mírová 10:2 (5:1)

Od začátku měl navrch druhý tým tabulky Držkov a Mírovou nakonec přestřílel o osm branek. Zajímavostí bylo, že celkem 12 branek vstřelili jen čtyři hráči, když matador Benjamin Vomáčka byl autorem čtyř a Lukáš Brož dokonce pěti gólů!

Branky: 10., 10., 40. a 50. Vomáčka, 22., 45., 52., 58. a 82. Brož Lukáš, 85. Kvintus - 35. a 60. Červinka. Rozhodčí: Čurda - Jirák, Vrtal, ŽK: 2:2. Diváků: 80. Držkov: Balatka - Čermák, Kotyza, Hlubuček, Kvintus, Belšan (46. Vaníček), Vrabec, Brož, Petrtýl (46. Šourek), Just, Vomáčka (79. Dvořák).