Hokejová Slavia po týdnu spokojeně odjela z Hotelu Břízky

28.05.2011 00:01:40 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Hokejová Slavia po týdnu spokojeně odjela z Hotelu Břízky

Extraligový tým HC Slavia Praha se připravuje na další svoji sezónu v nejvyšší české hokejové soutěži pod vedením již legendy českého hokeje Vladimíra Růžičky, který využíval pohostinnosti hotelového i sportovního vybavení Hotelu Břízky.

K nabírání kondice na příští ročník hokejové extraligy má hotel a jeho okolí ideální vybavení, což potvrdil NJ i Vladimír Růžička:

„ Jsme tu již pošesté nebo posedmé a nic nám tu nechybí. Skvěle nám tu vaří dle našeho přání a využíváme všech možností k tréninku na tenisových kurtech, je tu squasch a i k rehabilitaci nám to tu vyhovuje. K výběhům máme les hned vedle a stejně tak i travnaté fotbalové hřiště. Kdyby se nám tu nelíbilo, tak tu již tolikrát nejsme."

Jak probíhá celá letní příprava?

„ Máme tu 24 členů kádru pro novou sezónu, my nikoho nekupujeme, máme loňský mladý kolektiv s několika zkušenými hráči, což nám stačí. Jsme uprostřed přípravy, měsíc máme za sebou a další nás čeká. Na led máme nástup 23. července, liga začíná pak 16. září, věřím, že se dobře připravíme," dodává mistr světa, olympijský vítěz i trenér mistrů světa Vladimír Růžička.

Hotel Břízky je často využíván sportovci k soustředění a přípravě, což potvrzuje i další parta sportovců, která přijede na týden do Jablonce 2. června, a tou je fotbalová reprezentační 21, připravující se na mistrovství Evropy.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
V Tanvaldě se v září sportovalo
Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
25.09.: Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace