Hokejová Slavia po týdnu spokojeně odjela z Hotelu Břízky

28.05.2011 00:01:40 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Hokejová Slavia po týdnu spokojeně odjela z Hotelu Břízky

Extraligový tým HC Slavia Praha se připravuje na další svoji sezónu v nejvyšší české hokejové soutěži pod vedením již legendy českého hokeje Vladimíra Růžičky, který využíval pohostinnosti hotelového i sportovního vybavení Hotelu Břízky.

K nabírání kondice na příští ročník hokejové extraligy má hotel a jeho okolí ideální vybavení, což potvrdil NJ i Vladimír Růžička:

„ Jsme tu již pošesté nebo posedmé a nic nám tu nechybí. Skvěle nám tu vaří dle našeho přání a využíváme všech možností k tréninku na tenisových kurtech, je tu squasch a i k rehabilitaci nám to tu vyhovuje. K výběhům máme les hned vedle a stejně tak i travnaté fotbalové hřiště. Kdyby se nám tu nelíbilo, tak tu již tolikrát nejsme."

Jak probíhá celá letní příprava?

„ Máme tu 24 členů kádru pro novou sezónu, my nikoho nekupujeme, máme loňský mladý kolektiv s několika zkušenými hráči, což nám stačí. Jsme uprostřed přípravy, měsíc máme za sebou a další nás čeká. Na led máme nástup 23. července, liga začíná pak 16. září, věřím, že se dobře připravíme," dodává mistr světa, olympijský vítěz i trenér mistrů světa Vladimír Růžička.

Hotel Břízky je často využíván sportovci k soustředění a přípravě, což potvrzuje i další parta sportovců, která přijede na týden do Jablonce 2. června, a tou je fotbalová reprezentační 21, připravující se na mistrovství Evropy.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.

Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou se dočasně stěhuje

V následujících dnech začne stavební rekonstrukce objektu Policie České republiky Územního odboru v Jablonci nad Nisou v ulici 28. října 10, ve kterém měli své zázemí kriminalisté z Oddělení obecné kriminality. Z tohoto důvodu budou kriminalisté Oddělení obecné kriminality dočasně po dobu trvání stavební rekonstrukce působit od 15. září 2022 v budově Policie České republiky Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května 60.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.
V Rokytnici nad Jizerou pořádají Svatomichaelskou pouť
Řidička přejela na Smržovce do protisměru
V Jablonci bude vést město čtyřkoalice
Béčko Jablonce nezvládlo začátek ani konec

Nejčtenější články

27.09.: Řidička nezvládla projet zatáčku pod Dolní Černou Studnicí
29.09.: V Jablonci bude vést město čtyřkoalice
29.09.: Řidička přejela na Smržovce do protisměru

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace