Hodkovice vyškolily rezervu Velkých Hamrů

27.04.2011 15:12:05 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry

Hodkovice vyškolily rezervu Velkých Hamrů

Odložené utkání 15. kola se sehrálo v úterý v Hamrech a hosté opanovali duel jednoznačně a hladce zvítězili 3:0, když po poločase vedli o jednu branku.

Skóre otevřel ve 14. minutě Matějka, když téměř do prázdné zakončil povedenou kombinaci, které však podle Hamrů předcházel jasný ofsajd. Velkou příležitost srovnat dostaly Hamry ve 41. minutě. Po faulu v pokutovém území na Prouska juniora neproměnil Prousek otec pokutový kop, brankář Kvapil skvěle přečetl jeho záměr. Druhá půlka začala minelou brankáře Pohla, a tak Žabka mohl komfortně zvýšit na 2:0. V 72. minutě přišlo z kopaček hostů definitivum. Po rohovém kopu propálil Pohla tvrdou ranou Havel a bylo hotovo. Hodkovice si připsaly další tři body a potichoučku se přibližují k druhému Brodu B.

Velké Hamry B - Hodkovice 0:3 (0:1)

Branky: 14. Matějka, 49. Žabka, 72. Havel. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 1:0. Diváků: 40

Velké Hamry: Pohl - Lorenc, Kříž, Porusek st., Horna - Průcha, Pešat, Szirti, Bajzik - Kavan, Prousek ml.

Hodkovice: Kvapil - Řepka, Škeřík, Vojtíšek, Škopan - Chlum, Charouz, Matějka, Spodich - Žabka, Havel.

Dále čtěte informace i z dalších dohrávaných zápasů

Bezgólová remiza v treninkovém tempu v Kořenově 

První jarní výhra pěnčínského béčka, porazilo rezervu Lučan  

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností

Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení

Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025
Dvojnásobný držitel Magnesia Litera vydává svoji pátou knihu
Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
Potravinová banka Libereckého kraje se opět dočká podpory

Nejčtenější články

15.12.: Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
14.12.: Smržovské akce v prosinci a lednu
14.12.: Harrachov hostí školení trenérů speciální olympiády

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace