Házenkáři Liberce ovládli Podještědské derby

24.11.2022 12:15:03 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Házenkáři Liberce ovládli Podještědské derby

V 9. kole II. ligy házenkářů se na domovské palubovce v Liberci v ZŠ Dobiášova střetli domáci muži s Jabloneckými. Oba týmy jsou v lepší části tabulky, Liberec je druhý a Jablonec čtvrtý.

Handball Liberec - Elektropraga Jablonec 29:23 (16:8)

Do začátku zápasu vstoupili trochu lépe Jablonečtí, kteří se ujali vedení 2:0. Pak už ale domácí hráči ožili, začali se pořádně koncentrovat na zápas a krůček po krůčku navyšovali náskok. Ve 13. minutě svítil na tabuli stav 10:4 pro Liberec. Do konce poločasu už se hra vyrovnala, Liberečtí ještě zvýšili svůj náskok na 8 branek, a tak se šlo do kabin za stavu 16:8 pro domácí. Liberečtí přehrávali hosty hlavně svojí rychlostí.

Ve druhém poločase se obrázek hry úplně otočil. Domácím se přestalo dařit v zakončení, když mnohdy nedokázali proměnit ani tu nejjasnější brankovou příležitost, v brance čaroval Venda Novák. Jablonec se rychle dotáhl a byl na dostřel dvou branek. Po dvanácti minutách druhé půle byl stav 19:17. Domácí pak přitvrdili a zrychlili hru a Jablonci patrně došly síly. Pragováci podali velmi kvalitní výkon, ale na kvalitní Liberec to nestačilo - těšme se na jarní odvetu!

Sestava: Novák (Hlinka) - Hána 7, Janata 5. Trejbal 4, Jandera 3, Kryštof Jakl, Střižík, Kubík, Novotný, Smrček, Radosta, Hassa.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prioritou je podpora mládežnického sportu a sportování veřejnosti
Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta

Nejčtenější články

06.06.: Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy
07.06.: Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
07.06.: Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace