Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--

7. - 8. 4. /čtvrtek - pátek/ 20.00 Londýnský gangster | více

7. - 8. + 10. 4. /čtvrtek - pátek + neděle/ 17.30 Rango | více

Zásada porazila v derby Držkov 2:0

03.04.2011 | Sport | Držkov
V 17. kole I. B třídy východ se střetla Zásada s nedalekým Držkovem. Necelá dvoustovka diváků se dočkala dvou branek, obou do sítě Držkova. Vítězství si domácí pojistili až v 79. minutě díky trefě Fišera. | více

Pěnčín dal Lípě čtyři branky za 11. minut

03.04.2011 | Sport | Pěnčín
Souboj druhého s třetím měl slušnou úroveň. Domácí fotbalisté sice od 37. minuty prohrávali, ale ve druhé půli otočili vývoj zápasu, když v rozmezí 63. a 74. minuty nasázeli soupeři čtyři góly. Pátou branku přidal v 89. minutě Mrklas. | více

Házená ELP Jablonec n.N. : Bělá pod Bezdězem

03.04.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (34)
Další vítězství na kontě jabloneckých "pragováků" | více

Obrazem: Koncert Ondřeje Rumla před domácím publikem

03.04.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou | foto (10)
Známý pěvecký talent z Jablonce nad Nisou se předvedl domácímu publiku, kde zazpíval před zaplněným klubem Woko.

Lučany odvezly remízu z horké půdy Mírové

03.04.2011 | Sport | Lučany nad Nisou
Lučany zajížděly na horkou půdu vedoucího celku I.b třídy Mírové, která se netají postupovými ambicemi. Všem bylo jasné, že Lučany nečeká jednoduchý zápas. Nakonec se oba soupeři rozešli smírně s výsledkem 1:1. | více

Nalezeno článků: 38202, zobrazeno: 35431-35440

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností

Hořela elektroprodejna v Semilech

K požáru prodejny elektra vyjeli v pátek 17. května po 20. hodině profesionální i dobrovolní hasiči do Špidlenovy ulice v Semilech na rohu Riegrova náměstí. Požár byl zpozorován skrze výlohu a k jeho uhašení hasiči postupně nasadili tři vodní proudy. Podrobnosti na Našem Pojizeří