Fotbalová Lvíčata ladí formu před Walesem v Břízkách
06.10.2011 17:39:06 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
Ve středu se sešla česká fotbalová reprezentace do 21 let, kde trenér Dovalil přivítal celkem 19 hráčů, kteří se připravují na úterní zápas své kvalifikační skupiny s Walesem ve Wrexhamu. Pro své soustředění vedení Lvíčat zvolilo opět Jablonec, kde v hotelu Břízky mají vše potřebné a k dispozici i travnaté hřiště Jiskry Mšeno. Reprezentanti se zde budou připravovat až do neděle a v rámci přípravy sehrají v pátek 7. října od 15 hodin modelové utkání s prvoligovým jabloneckým Baumitem na jablonecké Střelnici v Chance aréně. Na toto utkání bude přístupná pouze hlavní tribuna a vstup bude zdarma. V dresu Lvíčat se připravují i čtyři hráči Baumitu - Roman Valeš, Filip Novák, Ondřej Vaněk a Jan Kopic.
Ve čtvrtek od 16 hodin probíhal v Břízkách trenink, kde redakce Našeho Jablonecka pořídila několik fotografií:
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 56 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště
První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.
Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku
Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností
Nejnovější články
Hrozba útoku v Jablonci. Nebezpečný muž zadržen!
V Desné začne letošní dřevosochání od pondělí 11. května
Nová naučná stezka vznikla v Krásné u Kittelova muzea
Při dopravní nehodě v Malé Skále zemřel mladý řidič
Dopravní omezení v Jablonci na přelomu dubna a května
Nejčtenější články
29.04.: Hrozba útoku v Jablonci. Nebezpečný muž zadržen!
28.04.: Při dopravní nehodě v Malé Skále zemřel mladý řidič
27.04.: Láďa Svítek slaví osmdesátku
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.