Dvojice z Jablonecka ze západní I.B třídy nezaváhala

01.06.2017 17:54:37 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jenišovice,Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Dvojice z Jablonecka ze západní I.B třídy nezaváhala

Dle základní skupiny je dalším nejbližším a nejlepším soupeřem „liberecký" Pěnčín, ale dvojice z našeho regionu zatím drží odstup.

Jiskra Mšeno B - Jiskra Mimoň 3:1(1:1)

Do Břízek dorazila Jiskra Mimoň, a jak se dalo očekávat, byla to bitva do poslední minuty. Hned ve 3. minutě fauloval před vápnem Pešat k míči se postavil Matušek vystřelil na branku a k překvapení všech skončil míč v Branišově svatyni 1:0 pro hosty. V 10. minutě se po faulu na Hrnčíře kopal pokutový kop, ale domácí Krámský trefil pouze tyč Michálkovi branky. Poté se Jiskra do svého soupeře zakousla měla územní převahu i šance, ale stále se ne a ne prosadit. Hosté podnikali rychlé protiútoky, ale většinou po chybách mšenských hráčů a Hřeben měl několik příležitostí na vstřelení gólu. Ve 22. minutě vybojoval Hrnčíř míč, přihrál Čížkovi, a ten nekompromisně vyrovnal na 1:1. Ve 37. minutě postupoval na branku domácích opět Hřeben, ale Braniš napravil své zaváhání v úvodu. Do poločasu se již ani jeden tým neprosadil, a tak se šlo do kabin se smírným výsledkem 1:1.

Do druhého poločasu vstoupila Jiskra tlakem ,ale dlouho se nemohla díky malému pohybu hráčů na hřišti, prosadit. Hosté postavili před vápno autobus alá José Mourinho a spoléhali se pouze na nakopávané míče na Hřebena, který dělal obraně domácích největší problémy. Jiskra měla několik dobrých příležitostí, ale chyběl důraz v zakončení. Mšenské béčko vysvobodil Pelta, který si šel vyzkoušet úrověň B třidy. Vybojoval na první pohled ztracený míč a přesným centrem našel hlavu Mrkvičky, který se nemýlil - 2:1 pro domácí. Tři minuty nato se prosadil tečovanou střelou Veselouš a Jiskra si připsala důležité tři body do tabulky. Bylo to ale velmi náročné utkání.

Branky: 21. Čížek, 83. Mrkvička, 88. Veselouš - 3. Matušek. Sestava Mšeno B: Braniš ml. - Škvor, Krámský, Daniel, Novotný - Chropůvka (75. Flek), Pešat, Pelta (90. Bradel), Hrnčíř - Veselouš , Čížek (55. Mrkvička).

Jenišovice - Holany 9:0 (3:0)

Vítěz základní skupiny před rozdělením byl favoritem, který se prosadil již v prvním poločase, ale že svoji převahu promění v takový debakl se rozhodně nečekalo.

Branky: 8. Pekař, 13. a 70. Hurt, 44. a 86. Holeček, 51. Mar. Randák, 68. Matěj Randák, 64. a 77. Vavřich. Rozhodčí: A. Brož, ŽK: 1:1. Diváků: 85. Jenišovice: Cejnar - Bubák, Mat. Randák, Pekař (60. Hradecký), Holeček - Bernard (68. Rosenbaum), Mar. Randák, Hurt, Vavřich - Holý, Poláček (60. Vích).

Tabulka:

1. Jenišovice    1 1 0 0 75:25 52
2. Mšeno B       1 1 0 0 78:39 48
3. Pěnčín (LI)   1 1 0 0 78:35 46
4. Rozstání      1 0 0 1 36:47 37
5. Mimoň        1 0 0 1 38:40 32
6. Holany        1 0 0 1 37:53 32

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Krajský odbor silničního hospodářství bude od ledna řídit Frömelová

Rada Libereckého kraje obdržela v úterý 2. prosince návrh na jmenování Bc. Dominiky Frömelové, DiS. do funkce vedoucí odboru silničního hospodářství Krajského úřadu Libereckého kraje s účinností od 1. ledna 2026. Do výběrového řízení vypsaného 2. října 2025 se přihlásila jedna uchazečka. Dominika Frömelová dlouhodobě působí na daném odboru, kde zastává od roku 2024 pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend, a tak byla doporučenou kandidátkou pro jmenování krajskou radou. Ve funkci nahradí odchodivšího Zdeňka Borovičku.

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Téměř osm milionů má město Jablonec na dotační programy
VIDEO: Vlak s betlémským světlem jezdil na trase Turnov - Stará Paka
V josefodolském divadle zahraje dobová hudba Aliquis
Italskou komedii odehrají v netradičním prostředí Hutě Marie
Při střetu s autem v Jablonci utrpěla zranění chodkyně

Nejčtenější články

21.12.: Pod vlivem alkoholu nezvládla řidička projet jabloneckým kruháčem
22.12.: Při střetu s autem v Jablonci utrpěla zranění chodkyně
21.12.: Betlémské světlo budou skauti v Jablonci rozdávat 23. prosince

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace