Devátý ročník ZasTenRocku je minulostí

13.09.2020 11:47:54 | Autor: skz, pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

Devátý ročník ZasTenRocku je minulostí

V sobotu 5. září 2020 se opět do Zásady vrátil rockový festival ZasTenRock. Jednalo se o druhou ze dvou menších akcí, které pořadatelé pro letošní rok připravili.

Bohužel ani druhé části festivalu úplně nepřálo počasí, a tak na úvod areál skropila slušná sprcha letního deště a pořadatelé měli co dělat, aby udrželi stánky a slunečníky na svých místech. Po tomto rozmaru počasí s drobným zpožděním začal běžet program, který zahájila kapela Těsně Vedle, na kterých bylo vidět, že po dvouleté přestávce mají do hraní zase chuť a zdravě nastartovali diváky na kapelu Těla, která v Zásadě hrála již několikrát a vždy sklidí velké ovace. Nejinak tomu bylo i tentokrát a parta kolem Luboše Beránka si vystoupení moc užila, stejně jako diváci pod pódiem. I při jejich vystoupení se ještě na chvíli vrátil deštík, ale to tak nějak k letošnímu ZasTenRocku patřilo.

Poslední kapelou programu byla Mandragora se svým zcela osobitým a energickým hudebním projevem. Diváci se i při této muzice velmi bavili a pod pódiem tak zůstalo mnoho fanoušků až do posledních tónů ZasTenRocku 2020. Jeho druhou část i přes rozmary počasí navštívilo přes 400 skvělých diváků.

Kapela Těla<br />Autor: Archiv SK Zásada „Volba dvou menších akcí na místo velkého festivalu byla za současné situace dobrou volbou a jsme velmi rádi, že se ukázalo, že ZasTenRock má za 9 let své existence věrné příznivce, kteří se k nám rádi vrací. Na druhou stranu organizačně byl letošní rok jeden z nejnáročnějších" řekl za pořadatele festivalu Petr Růžička.

Příští rok 2021 je pro ZasTenRock desátým ročníkem v řadě, což je pro pořadatele velká výzva. „Desítka je velké číslo a ZasTenRock v Zásadě přežil i toto nelehké období, a tak věříme, že se i jubilejní ročník podaří uskutečnit a bude zase skvělý jak po hudební stránce, tak svým skvělým servisem a atmosférou," uvedl ředitel festivalu Mirek Princ. Tak snad se předsevzetí organizátorů vyplní a za rok se 21. srpna 2021 v Zásadě budete moct opět osvěžit nejen rockovou muzikou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Proběhla první část festivalu ZasTenRock 2020, druhá se připravuje
ZasTenRock bude, ale rozdělený na dva díly
Obrazem: 8. ročník festivalu ZasTenRock
ZasTenRock 2017 potěšil návštěvníky i organizátory
Obrazem: Festival ZasTenRock 2016
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jizerská 50 přináší změny v MHD

V sobotu 31. ledna a v neděli 1. února budou spoje linky č. 101 končit v zastávce Bedřichov, centrální parkoviště. Úsek Bedřichov, centrální parkoviště - Bedřichov, Maliník otočka tak nebudou obsloužené. Veškeré informace k závodům jsou na https://jiz50.cz/

Kraj podpoří vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

Liberecký kraj pokračuje v dlouhodobé podpoře vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Rada kraje schválila vyhlášení dotačního programu Systémová podpora vzdělávání žáků v oboru základní škola speciální, jehož cílem je zlepšit podmínky pro vzdělávání dětí se středně těžkým a těžkým mentálním postižením, včetně kombinovaných vad a poruch autistického spektra. Program je určen základním školám speciálním zřizovaným obcemi i soukromými zřizovateli na území Libereckého kraje. Zaměřuje se na podporu takových opatření, která reagují na specifické vzdělávací potřeby žáků a umožňují jim rozvíjet dovednosti v prostředí přizpůsobeném jejich zdravotnímu stavu, kulturnímu zázemí i životním podmínkám. Součástí podpory jsou také úpravy vzdělávání a školských služeb, které usnadňují každodenní práci pedagogů a přispívají ke kvalitnější výuce. „Vzdělávání žáků v základních školách speciálních vyžaduje individuální přístup, odborné zázemí i stabilní podporu. Tento program pomáhá školám vytvářet takové podmínky, aby se mohli žáci rozvíjet v bezpečném a respektujícím prostředí a aby měli pedagogové potřebné nástroje pro svou práci," uvedla Jitka Skalická, radní pro resort školství a sportu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

MP Jablonec: Trenky v mrazu, alkohol v sauně i noční drama
ČEZ Jizerská 50 již klepe na dveře
Radek Juška pošesté dominoval na Jablonecké hale
Krajské týdny pro neziskový sektor opět propojí organizace i veřejnost
Nová pravidla pro sportování v KRNAP vstoupila v platnost

Nejčtenější články

29.01.: MP Jablonec: Trenky v mrazu, alkohol v sauně i noční drama
28.01.: Radek Juška pošesté dominoval na Jablonecké hale
27.01.: Třpytivých 160 přineslo téměř 90 tisíc korun pro Ondru

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace