Děti z MŠ Radniční v Tanvaldě mají krásné nové hřiště

09.05.2022 10:28:51 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

Děti z MŠ Radniční v Tanvaldě mají krásné nové hřiště

Po nedávné instalaci nového herního prvku - želvy v zahradě MŠ na Šumburku se i děti v Radniční ulici dočkaly svého zbrusu nového hřiště. Jeho slavnostní otevření se uskutečnilo v pátek v dopoledních hodinách.

Firma 4soft pana Michala Kubína tak v krátké době provedla druhou instalaci svého sportoviště v areálu MŠ Tanvald. Tentokrát se jednalo o moderní fotbalově výukové hřišťátko v dolní části zahrady u budovy MŠ Radniční a nového boudelringového prvku  v blízkosti dříve instalované skluzavky. U ní pak došlo k úpravě dojezdové plochy.

Za krásného slunečného počasí tak mohlo být nové sportoviště předáno těm, pro které je primárně určeno. Slavnostně nastrojené paní učitelky  společně se svými dětmi si hřiště hned náležitě vyzkoušely. Aby se jim lépe hrálo, tak jim pan Kubín předal několik balónů a zahájení provozu hřiště jim i slavnostně odpočítal. 

Slavnostního otevření hřiště se krom dětí a paní učitelek zúčastnili i starosta města Vladimír Vyhnálek, který projevil radost nad tímto novým nádherným vybavením školní zahrady, jehož instalace společně s nezbytnými zemními úpravami stála město téměř půl milionu korun. Nezapomněl ani poděkovat provádějící firmě za instalaci a všem dětem popřát, aby jim nové sportoviště dlouho k jejich radosti sloužilo. O tom, že děti z něho opravdovou radost měly, svědčí i mnou přiložené fotografie.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Zápis do Mateřské školy Tanvald
Děti z tanvaldského Šumburku mají novou želvu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 100 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané.
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace