Desetibojař Doubek navštívil jabloneckou radnici

27.11.2021 07:22:32 | Autor: Jana Matěchová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Desetibojař Doubek navštívil jabloneckou radnici

Primátor města Jablonec nad Nisou Jiří Čeřovský spolu se svým náměstkem Davidem Mánkem se setkali s juniorským mistrem světa v desetiboji Františkem Doubkem.

František Doubek, druhý z trojice úspěšných sportovců, přišel v pátek dopoledne spolu se svým otcem a trenérem Miroslavem Ruckým na radnici, kde z rukou primátora města převzal šek v hodnotě 20 000 korun a podepsal se do pamětní knihy.

V primátorově kanceláři se okolo stolu sešli samí sportovci, takže témat k hovoru bylo nemálo. František Doubek mimo jiné prozradil: „Mým sportovním cílem je poměřit své síly za tři roky na olympiádě, a to již v kategorii dospělých. Dalším mým cílem je úspěšné složení maturity v příštím roce." Všichni se shodli, že skloubit studium a sport není jednoduché, ale nejdůležitější pro sportovce je zdraví. To a co nejméně úrazů mu na závěr setkání popřál primátor města Čeřovský.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Vedení města Jablonec děkuje sportovcům za skvělou reprezentaci
Město podpoří univerzitu, nemocného hocha i světové závody
František Doubek veze z mistrovství světa juniorů zlato

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště

První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku

Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvietah & Včely vystoupí v R.A.M.
Výrobek roku 2026 zná své vítěze. Soutěžilo rekordních 40 producentů
Jablonecký živnostenský úřad se na dva dny uzavře kvůli stěhování
Fantazie: Jablonec jde do finále poháru!
Hostem 22. Trdliště znalec hub i ctitel češtiny Zdeněk Pelda

Nejčtenější články

21.04.: Budoucí Jablonec pohledem architektů
22.04.: Fantazie: Jablonec jde do finále poháru!
23.04.: Jablonecký živnostenský úřad se na dva dny uzavře kvůli stěhování

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace