Derby v Plavech vyhráli domácí borci

23.10.2010 19:40:25 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Sport | Obce: Plavy,Jenišovice

Derby v Plavech vyhráli domácí borci

Fotbalisté Plavů zvítězili v sobotu 23. 10. ve 12. kole fotbalové I. B třídy doma nad FK Atax Jenišovice v poměru 5:2 (2:1)

„Průběh zápasu byl velmi zajímavý, v úvodu jsme si říkali o gól, a ten jsme také ve 4. minutě dostali," sdělil vedoucí týmu Plavu Arnošt Rösler. Branku dal domácím borcům Křepela, který parádně trefil šibenici, v 7. minutě srovnal Jelínek na 1:1 a o deset minut později dostal domácí do vedení Harik.

Hosté i nadále hráli otevřenou partii a ve 49. minutě dokázali srovnat skóre, když se trefil Taušman. „Naši kluci se nevzdali, začali lépe kombinovat a v 70. minutě měl brankovou příležitost Červinka, ale šanci neproměnil. Svoje zaváhání napravil plavský hráč o čtyři minuty později, kdy svoji další šanciproměnil," zmínil třetí, pravděpodobně rozhodující branku zápasu Rösler.

Naději hostům na body definitivně vzal v 80. minutě Balatka, který prokličkoval až do zakončení a dal čtvrtý gól Plavů. „Kuriózní gól padl v poslední minutě. Jeden z hostujících hráčů zahrával malou domů a míč přeskočil nohu brankáři," popsal poslední branku utkání vedoucí domácího celku.

Plavy A - Jenišovice A 5:2 (2:1).

Branky:7. Jelínek, 17. Harik, 74. Červinka, 80. Balatka, 90. vlastní hosté - 4. Křepela, 49. Laušman. 5. Rozhodčí: Mařatka. ŽK: 3:3. Diváků: 70.

Plavy: Benda - Škoda (46. Balatka), Černý, Votoček, Korotvička - Jón, Tomíček, Jirouš, Harik - Jelínek, Červinka.

Jenišovice: Jonáš - Hrabák, Plechatý, Vaněček, Laušman - Bubák, Mařan (80. Kalousek), Obršlík, Dlouhý - Kalousek, Křepela.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený

Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj opět bojuje o přízeň veřejnosti v anketě Kraj mého srdce
Silvestrovská noc byla pro hasiče v Libereckém kraji klidnější než loňská
Hořela chalupa v Jabloneckých Pasekách
První novoroční dítě v kraji je Klaudie z České Lípy
Už je to tady! Jarda Hrabák slaví Osmdesátku!

Nejčtenější články

02.01.: Už je to tady! Jarda Hrabák slaví Osmdesátku!
04.01.: Hořela chalupa v Jabloneckých Pasekách
02.01.: První novoroční dítě v kraji je Klaudie z České Lípy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace