Další medaile mladých nadějí RK Jablonec

17.06.2021 21:58:01 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Další medaile mladých nadějí RK Jablonec

Po úspěšném vystoupení nejmladšího žactva RK Jablonec na Kamencově jezeře v Chomutově se o prodlouženém víkendu 11. až 13. června vydali do bojů ze stejného oddílu kanoistiky i nejstarší žáci a žačky, a dokázali přivézt tři medaile.  

Na start v zeleném jabloneckém dresu se postavili: Rozárie Pospíšilová 2008, Eliška Mašková 2008, Andrea Siváková 2007, Veronika Podlipná 2007, Ondřej Zhorela 2008, Matěj Sýkora 2008 a Filip Adamec 2007.

„Naše želízko v ohni nezklamalo, když Róza s přehledem vyhrála trať 500 metrů, k tomu přidala zlato na 200 metrů dlouhé trati a společně s Eliškou Knížkovou (Sedlec) vybojovaly stříbrnou medaili na deblu na trati 500 metrů, coby mladší žačky mezi staršími. Přes jízdy se do finále na trati 200 metrů podívala Eliška, která předvedla ukázkový start na každé trati. O pár setin utekl postup z mezijízdy do finále Andrejce, která na každé trati bojovala jako lvice a vždy dojela na špičky," sdělila NJ Nikola Hettfleischová z RK Jablonec.

Jablonec měl na startu také složené dva čtyřkajaky

Čtyřkajak ve složení Róza, Eliška, Andy a Eliška(Sedlec) se držel nejlepší špičky, po problému s rovnováhou nakonec dojel na 6.místě. Většina posádky patří do skupiny mladších žaček, takže předvedly výborný výkon.

Druhý čtyřkajak byl ve složení Ondra, Matěj, Filip a Ondra (Frýdek Mistek), kluci na závodním čtyřkajaku seděli poprvé a už se můžou jen zlepšovat.

Ani ostatní se neztratili. Matěj v rozjížďce ve velké konkurenci dojel do cíle na 5.místě, ale přes postupový klíč nepostoupil. Ondra dojel na 6. místě, postup se také nepodařil. Společně na deblu pak kluci přidali 6. místo v rozjíždce. Verča s Filipem získali nové zkušenosti a už se budou jen zlepšovat.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na poháru benjamínků úspěšně bojovali i nejmladší z RK Jablonec
V Jablonci pořádají nábor nových kajakářů

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sbírka proběhne v přízemí radnice v Lučanech

Ve dnech od 6. února 2023 do 10. února 2023 se uskuteční sbírka Diakonie Broumov v přízemí v budově Městského úřadu Lučany nad Nisou. Vše noste zabalené v igelitových pytlích, nádobí vložte do krabic. Knihy v současné době nepřijímají, jelikož jich je nadbytek.

Světový den mokřadů slavíme i v Krkonoších

Rozsáhlé komplexy subalpínských mokřadů náleží mezi nejpozoruhodnější biotopy Krkonoš. Největší rašeliništní komplexy náhorní planiny východních a západních Krkonoš - Úpské rašeliniště a Pančavská louka - byly v roce 1993 zařazeny mezi nejvýznamnější mokřady světa v rámci tzv. Ramsarské úmluvy. Právě z iniciativy Ramsarské úmluvy (www.ramsar.org) se slaví 2. únor jako Světový den mokřadů. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů
Nové posily flotily sanit ZZS LK vyjíždějí do terénu
Dětský karneval v Desné
Desná zve na divadlo
Policie hledá řidiče, který na Smržovce porazil seniorku

Nejčtenější články

05.02.: V Kokoníně hořelo osobní auto
05.02.: Obrazem: Zásadská pralyže 2023
05.02.: Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2023

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace