Čeští sáňkaři v kvalifikaci neuspěli

26.11.2010 18:42:45 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Sport | Obce: Smržovka

Čeští sáňkaři v kvalifikaci neuspěli

Čeští zástupci v jízdě na saních v pátek 26. 11. bojovali v Národním poháru na dráze v Igls o postup do sobotního (27. 11.) závodu světového poháru. Bohužel dvojice Kvíčala - Kudera ani Ondřej Hyman v kvalifikaci neuspěli. Na start prvního světového poháru se tak postaví pouze pár Antonín a Lukáš Brožovi.

„Bohužel postup v Národním poháru klukům utekl. Páru Kvíčala - Kudera chyběla na postup dvě místa. Naprosto stejné to bylo u Ondry Hymana, který kvalifikačním sítem také neprošel,“ litoval výsledků českých reprezentantů předseda Českomaravské sáňkařské asociace Drahomír Hušek.

Dvojici Kvíčala Kudera chyběla na postupovu příčku necelá jedna desetina vteřiny, Hymanovi unikl postup o necelých sedm setin.

Na start závodů se letos postavila řada nováčků, ať v kategorii dvojic nebo singlů. „Bylo to znát i v páteční kvalifikaci, kde překvapili nováčci z Itálie, Rakouska a Kanady,“ všiml si Hušek.

Do prvního závodu tak nastoupí pouze bratři Brožové, kteří „vydělali“ na reorganizaci posádek. „Je jedno, jakým způsobem se do závodu dostali. Důležité je, že tam máme zastoupení,“ myslel si předseda.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl

V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.

Drobné ťuknutí v garážích vyřešila rychlá domluva

Ve středu 11. února v 15:30 upozornil vedoucí ostrahy OC Central pan C. okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou pro centrum na dopravní nehodu v přízemí garáží obchodního domu. Podle jeho slov tam řidič bílého Renaultu nechtěně narazil do zaparkované černé škodovky a poté odjel zaparkovat do druhého patra. Při manévru poškodil u škodovky přední blinkr na straně řidiče. Okrskář kontaktoval majitele poškozeného vozu pana Š. Ten uvedl, že vzhledem k rozsahu a hodnotě škody nechce věc řešit přes pojišťovnu ani Policii ČR. Upřednostnil rychlou dohodu o náhradě škody. Společně se pak vydali k vozu Renault a počkali na jeho řidiče. Ten se k situaci bez okolků přiznal, omluvil se a s majitelem škodovky se domluvil na náhradě škody ve výši 1 500 korun. Celá událost tak skončila klidnou dohodou přímo na místě.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dvacet jedna medailí LIAZU Jablonec z krajských přeborů
Jablonec má novou ulici Za Jízdárnou
Zlatá medaile s českým rekordem putuje do Jablonce
Od března se bude rekonstruovat další část sítí v centru Jablonce
Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. února až 1. března

Nejčtenější články

26.02.: Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd
27.02.: Rekord, který čas neporazil
26.02.: Od března se bude vedení města setkávat s Jablonečany

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace