Čelo tabulky III. třídy bezezměny

03.04.2012 21:52:04 | Autor: Jan Žíla | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

O tomto víkendu začala jarní část nejnižší fotbalové okresní soutěže. Odehráli se pouze tři utkání, kde favorité potvrdili svou pozici a tak čelo tabulky zůstalo nezměněno. Zbývající utkání byla přeložena na 1. května 2012.

Nová Ves - Radčice 2: 1 (0: 1)

Vedoucí tým III. třídy Nová Ves hostil na domácím hřišti Radčice a ty lídra dokázaly v prvním poločase překvapit, když se ujaly jednobrankového vedení. Jak prozradil Novoveský trenér, bylo o poločase v kabině pěkně rušno a i to nakonec domácím pomohlo k otočení zápasu. Z penalty nejdříve snížil Kocúr na 1:1 a ten samý hráč se podílel i na druhé brance, když přihrál v nastavení Huškovi, který nakonec strhl tři body na domácí stranu. Je nutno podotknout, že samotný zápas se odehrál na velmi těžkém terénu, který více vyhovoval silovým Radčicím, než kombinačně hrající Nové Vsi. Navíc poslední desetiminutovka se hrála za sněžení.

Branky: 72. Kocúr (PK), 90. Hušek D. - Hušek R.. Rozhodčí: Pánek, Pánek, Vasko. ŽK: 3:4. Diváků: 40.

Mšeno C - Jistebsko 4:2 (2:1)

První jarní utkání druhého celku tabulky III. třídy byl v prvním poločase trochu neurovnané, ale s přibývajícími minutami se domácí dostávali do svého tempa a nakonec zaslouženě zvítězili. Ke třem bodům Mšeno nakročilo už v první pětačtyřicetiminutovce, kdy vstřelili branku Uko a Novotný starší. Hosté korigovali díky trefě Hartmana na poločasových 2:1. Po změně stran už Mšeno předvádělo svou tradiční kombinační hru, která znamenala další dva góly do sítě Jistebska. Na konečných 4:2 upravil v 85. minutě hostující Havlíček, ale na zisku třech bodů už to nic nezměnilo.

Branky: 29. Uko, 40. Novotný B. st., 65. Koudelka, 81. Hýř - 38. Hartman, 85. Havlíček. Rozhodčí: Mohr. ŽK: 1:1. Diváků: 45

Mšeno C: Novotný, Bém, Hujer, Peroutka, Novotný st., Novotný ml., Hýř R., Uko, Matoušek, Koudelka Jaroslav (85. Svozil), Koudelka Jakub.

Jistebsko: Tauš, Doubrava, Marinč, Dítě, Havlíček, Bulíř (32. Starý), Zogas, Hartman, Tanzyna, Pešta, Havel.

Roma - Hodkovice B 2:9 (0: 5)

V první půlce se domácí Roma nedostala prakticky přes půlící čáru. Na vině nebyla ani tolik jejich hra jako spíše počasí, které se podepsalo na celém zápase. Každý odkop domácích stoperů totiž zbrzdil silný vítr a hostující Hodkovice toho využily ke vstřelení hned pěti branek během první poloviny. Po změně stran prostřelil hostujícího gólmana Gorol a snížil na 1:5. Také další branka padla do sítě Hodkovice, když z půlky hřiště nakopl balón Bílý a ten zamířil nečekaně na hostujícího brankáře, který jej neudržel a domácí Roma snížila na 2:5. Potom už to byli opět pouze hosté, kteří stříleli branky a skóre zápasu se zastavilo na stavu 2:7.

Branky: Gorol, Bílý - 4x Havel, 3x Pavlík, Jáč, Košek. Rozhodčí: Čuřík, Kafka, Novák. ŽK: 1:1. Diváků: 20.

Roma: Cína, Čárný L., Bílý, Baranyai, Gábor, Čonka, Pešta, Dunka, Čárný M., Gorol, Mrhač.