Camel dal Josefodolským pořádný příděl branek

20.06.2011 16:44:01 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Předposlední kolo okresního přeboru se dohrávalo v poklidu. O postupujícím i sestupujícím je rozhodnuto, a tak se hrál fotbal pro radost všech aktérů.

Tanvald - Lučany B 8:1 (5:1)

Dávno před tímto zápasem sestupující rezerva Lučan přijela k zápasu v úplně pozměněné sestavě, ale ani ta na soupeře nestačila, i když se penaltou dostala ve třetí minutě do vedení. Domácí se po inkasované brance rychle oklepali a v 8. minutě vyrovnali zásluhou Borskiho. Tanvaldští se do soupeře zakousli a do poločasu stihli nastřílet další čtyři branky. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, domácí se však dlouho předháněli v zahazování vyložených šancí. Střeleckou smůlu Tanvaldu tak až 67. min. protrhl Jech a následně do konce zápasu přidali domácí ještě dva góly. Střelecky se hattrickem blýsknul Pácal. Branky: 41.,42. a 45. Pácal, 28. a 71. Prusík, 8. Borski, 67. Jech, 86. Sklenička - 3. (PK) Ziogas. Rozhodčí: Hušek. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Tanvald: Pohořalý - Ducháček, Gombala, Řezáč, Jodas - Borski, Prusík, Kristek, Pácal - Jech (68.Sklenička), Poláček. Lučany B: Jabluňka - Lukáš, Lejsek (46. Řezníček), Cicvárek, Bělík - Horký, Ziogas, Sochůrek, Vávra - Novotný, Hillebrand.

Camel - Josefův Důl 11:2 (3:2)

Camel se konečně sešel v optimální sestavě a na hřišti to bylo znát, ale ne od samého začátku. Skóre zápasu otevřel hned dvakrát velmi dobře hrající Bělohradský a hosté v 15. minutě vedli 2:0. To ale bylo od hostů vše, Camel zabral a začal konečně proměňovat šance, což mu ještě do půle zajistilo vedení o jednu branku. Celý druhý poločas se už odehrál za herní převahy Camel týmu a skore začalo narůstat od 58. minuty, ve které završil hattrick Véle. Další góly na sebe nedaly dlouho čekat v podobě dalšího hattricku, tentokrát od Poláčka. Rozjetý Camel již nic nedokázalo zastavit a brankostroj se zastavil až na čísle jedenáct. Branky: 38.,44. a 58. Véle, 61.,67. a 72 Poláček, 30. a 75. Staněk, 81. a 86. (PK) Janků, 73. Špára - 8. a 15. Bělohradský. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Camel: L.Novák - Trojan, Mach, Lipský (72.Čárný), Flek - Hotový (55.Špára), Houžvička, Janků, Beran (60.Poláček) - Staněk,Véle. Josfův Důl: Némt - Augsten, Rapčan, Artl, Moudrý - Čvirk,Jurák, Bělohradský, Scholze - Efenberk , Řeháček.

Janov - Kořenov 2:1 (0:0)

Nekompletní hosté drželi bezgólovou remizu až do samého závěru utkání, když pět minut před koncem poslal domácí do vedení Svoboda. Janov měl po celý zápas více ze hry a zdálo se, že tato branka rozhodne. Pak však rozhodčí Vasko odpískal dvě pochybné penalty na obou stranách, které soupeři proměnili, což přineslo zaslouženou výhru přeci jen domácím. Branky: 85. Svoboda, 91. (PK) Kovalda - 89. (PK) Věneček. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Janov: Ducháček - Dejmek, M. Martínek, Čermák, R. Martínek (53. Janoušek) - Zámečník, Svoboda, Nitsche, Majer - Suchánek, Elgheriani (76. Kovalda). Kořenov: Bradáč - Posejpal, Věneček, Kučera, Klinger - Žilla, Malec, Černý, Albrecht (56. Říha) - Kovačík, Fojtík.

Hodkovice - Železný Brod B 0:3 (0:2)

Průběh utkání byl vyrovnaný, ale hosté byli podstatně lepší v koncovce, čímž potvrdili svůj zasloužený postup do I. B třídy. Na domácím trávníku se Hodkovicím nedařilo proměnit vypracované šance a naopak hosté mají ve svém středu jednoho z nejlepších střelců přeboru Petra Kuhna, který si připsal další dvě branky. Branky: 23. a 88. Kuhn, 33. Hadač. Rozhodčí: Lebeda. Hráno bez karet. Diváků: 70. Hodkovice: Kvapil - Řepka, Bouška, Pešek (74. Vojtíšek), Škopan - Chlum, Charouz, Dostrašil, Spodich (37. Mariňák) - Dzurila, Žabka. Železný Brod B: Kordík - Halama, Hadač, Picek, Javůrek - Podstavek, Havlíček (62. Patlejch), Tunka, Aubrecht - Kuhn, Mařík.

Smržovka - Velké Hamry B 2:0 (2:0)

Domácí zahájili náporem ve snaze odčinit vysokou porážku z posledního utkání a už v 11. minutě se dostali do jednobrankového vedení. Smržovka i nadále pokračovala v tlaku a ten přinesl ovoce v podobě krásné akce, na jejímž konci byl střelec Hrabánek, autor své druhé branky. Smržovským fotbalistům se i nadále dařilo a v poklidu zápas dohráli do vítězství. Branky: 11.a 32. Hrabánek. Rozhodčí: Mohr. Bez karet. Diváků: 130. Smržovka: Babka - Jabálek, Patočka, Dressler (37. Kovařík), Červenka - Štěpánek, P. Picka (73. Novák), J. Kedroň, Hrabánek - J. Picka, L. Kedroň. Velké Hamry B: Pohl - Chvojka, Fučík, Hnídek, Pešat - Szirti, Bajzik Kavan, Prousek - Baštovanský, Tiltbach..

Pěnčín B - Rychnov 1:1 (0:1)

Remiza odpovídá průběhu hry, i když hosté se těsně před přestávkou dostali do vedení. Zajímavostí je, že v 58. minutě rozhodčí Lebeda na deset minut přerušil hru pro silný liják, který znemožňoval ovládání míče. Domácím se po návratu na plochu přeci jen více dařilo, vstřelili vyrovnávací branku, ale posledních deset minut jim drtivý tlak víc než bod nepřinesl. Branky: 72. Pleštil - 42. Kubát. Rozhodčí: Lebeda. Diváků: 50. Pěnčín B: Bukvic - Lang, Jiskra, Dočkal, P. Matějček - Pleštil, Bugár, Kubišta, Šikola - Růžička, Cejnar. Rychnov: Lumnitzer - Cakl, Kubát, David, Mahdal - Knotek, Strnad, Kalina, Ondřej - Drahoňovský, Lumnitzer ml.

Kokonín - Držkov B 7:0 (4:0)

Utkání, ve kterém Kokonín potřeboval bodovat, aby potvrdil druhé místo v tabulce, začalo celkem jednoznačně. Domácí hráli líbivý kombinační fotbal, což jim soupeř svou hrou bez pohybu usnadňoval, a v sedmnácté minutě již domácí vedli 3:0. Do přestávky ještě skóroval hlavou pod břevno Aleš Paldus a poločasové skóre tak bylo 4:0. Po přestávce byl obraz hry stále stejný, Kokonín se bavil fotbalem a Držkov čekal na konec utkání. Kokonínští přidali do závěrečného hvizdu ještě tři branky a celou řadu příležitostí nevyužili. Branky: 15. a 17. Štryncl, 43. a 64. Paldus, 8. Berndt, 63. Mrklas, 76. Tomiška. Rozhodčí: Linhart. Diváků: 50. Kokonín: Spanilý - Chuchla, Mokráň, Šilhán J., Beníšek (55. Kumstát) - Tomiška, Berndt, Mrklas, Štryncl - Paldus (65. Maixner) , Šilhán M. Držkov: Mrkvička - Prousek T., Sumer, Nykodým, Prousek Pa. - Linhart, Škarvada, Pala, Fišer (50. Landovský) - Prousek Pe., Machula.