Březnový program akcí v Klubu Na Rampě

11.03.2020 18:15:06 | Autor: redakce, me, pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Březnový program akcí v Klubu Na Rampě

Aktualizováno - bude omezen počet návštěvníků akcí: Přinášíme vám program jabloneckého Klubu Na Rampě v březnu 2020. Těšit se můžete na koncerty, kvízy, fotodílnu nebo cestovatelské besedy a promítání. Z koncertů patří k nejzajímavějším Omnion, Vypsaná fixa, Ty syčáci nebo Tres udos. 

Aktualizace 11. 3. 2020:

Na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění koronavirem reaguje i jablonecký klub Na Rampě. Středeční a čtvrteční akce probíhají s omezením počtu návštěvníků, koncert americké zpěvačky Sari Schorr je bohužel zrušen, kapela do Čech ani nepřijede.

„Akce plošně nerušíme, na webu a facebooku Klubu Na Rampě u každé jednotlivé bude uvedeno, zda se koná s omezením počtu návštěvníků nebo je zrušena. Hospoda funguje, úterý až sobota od 18 hodin, neděle a pondělí bude zavřeno," upřesnila za klub Milena Bauerová.

3. 3. / úterý / 18.30 hodin

KVÍZ NA RAMPĚ
Poskládejte 2-8členný tým a otestujte své znalosti!

4. 3. / středa / 20 hodin

NA STOJÁKA
Úspěšná zábavná stand-up show. Jedinečná atmosféra, kontaktní humor a spousta legrace! Vystoupí Lukáš Pavlásek, Josef Polášek a Pavel Tomeš.

5. 3. / čtvrtek / 19 hodin

BOSNA A HERCEGOVINA
Pohoří v okolí Sarajeva, národní park Sjutesku s majestátní horou Maglič, nádherné Sarajevo, světoznámý Mostar a další malebná města. Beseda s cestovatelem Liborem Drahoňovským.

6. 3. / pátek / 12.30-14 hodin

BEZMÁLA ZAPOMENUTÁ ŘEMESLA
Komponovaný pořad s příběhy vynikajících řemeslníků. Seminář Okresní hospodářské komory.
Vstup volný, přihlášky na info@ohkjablonec.cz

6. 3. / pátek / 20 hodin

KRÁTKÉ A ÚDERNÉ DIVADLO
Ve hře Jáma a divadlo. Adolf Hitler, T.G.Masaryk, Bouše, Brůžek a jiné osobnosti 1. poloviny 20. století v krátké a úderné mozaice se zpěvy, tanci a střílením na začátku.

7. 3. / sobota / 14-17 hodin

BURZA VINYLŮ
Přijďte si koupit, prodat nebo vyměnit CD, LP, DVD, Blu-Ray. Všechny žánry. Prodejci hlaste se na tel. 733 654 408.

7. 3. / sobota / 20 hodin

TRES UDOS
Surfin´rockandrollová kapela mexických amigos české národnosti spojující atmosféru Tarantinových filmů s názory
dobrého vojáka Švejka.

10. 3. / úterý / 19 hodin

FESTIVAL PROTIBET 2020
Projekce dokumentů Útěk přes Himálaj a Na druhé straně Himálaje o nebezpečné cestě tibetských dětí za vzdělání a filmu Dalajlamova narozeninová přání. Výstava - Tsampa v životě Tibeťanů a workshop - Vaříme z tibetské tsampy.

11. 3. / středa / 20 hodin - zrušeno!

SARI SCHORR (USA)
Jedna z největších atrakcí západoevropských klubů posledních let konečně k vidění i v našich končinách. Bluesová dračice poprvé v ČR.

12. 3. / čtvrtek / 19 hodin

SÁM SOBĚ PSEM
Zážitky Jana Vency Franckeho z těch nejextrémnějších ultramaratonů planety: Iditarod - 560km zimní divočinou Aljašky + Spine race - 430km zimním bahnem Anglie.

14. 3. / sobota / 10-17 hod

ZDEŇKA POLREICH
Celodenní meditační setkání zaměřené na poznání pravé podstaty. Rezervace na: setkani.jablonec@seznam.cz

14. 3. / sobota / 20 hodin

TY SYČÁCI
Masivní riffy, rachotící kapela, refrény, které vám nedají spát. Spojení Vášova fyzického básnictví s energií a zvukovou představivostí Syčáků.

17. 3. / úterý / 18.30 hodin

KVÍZ NA RAMPĚ
Poskládejte 2-8členný tým a otestujte své znalosti!

18. 3. / středa / 19 hodin

MAROKO NA KOLE
Radomír Čížek se podělí o své zážitky z výpravy po Maroku, jejímž cílem bylo zdolat na kole nejvýše položená sedla Vysokého Atlasu a na vlastní kůži okusit každodenní život Berberů žijících na hřebenech hor.

19. 3. / čtvrtek / 17:30 hodin

WORKSHOP AFRICKÉHO BUBNOVÁNÍ
Bubnování pro začátečníky i pokročilejší na djembe vede Tomáš Kerle, specialista na tradiční i moderní západoafrické rytmy, hráč na klasickou bicí soupravu, basové bubny, djembe a rozmanité perkuse...

20. 3. / pátek / 20 hodin

VYPSANÁ FIXA
Pardubická rock - punková už pětadvacetiletá kapela na tour TY MÁŠ DOMA KVALITU!

21. 3. / sobota / 20 hodin

OMNION
Jednočlenný sebesmyčkovací orchestr Tomáše Reindla. Inspirace prastarou posvátnou hudbou Východu i Západu ve spojení s novými možnostmi hudebních technologií. Spojení elektroniky s živými nástroji (tabla, didžeridu, trom-bone, pra-klarinet...) a hlasy (alikvótní zpěv, beat-box).

22. 3. / neděle / 16 hodin

GULLIVER
Dobrodružný příběh o mořeplavbě, o neuvěřitelných setkáních, o kufrech, o jiných sférách, o nečekaných řešeních a také o porozumění a lásce zahraje divadelní spolek Veselé loutky. Nedělní pohádka pro děti od 5 let.

23.3 - 26.3.

FESTIVAL JEDEN SVĚT 2020
Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech. Téma: Až naprší a uschne...

23. 3. / pondělí /
17.30 Postiženi muzikou (ČR / 80min.)
V kapele The Tap Tap hrají a zpívají členové Jedličkova ústavu - lidé žijící s různými druhy diagnózy, ale také s rozličnými povahami a svérázným humorem.

19.30 Zahájení festivalu spojené s projekcí dokumentu
Češi jsou výborní houbaři (ČR / 54 min.)
Jak nepochopitelně by se jevilo lopocení homo sapiens a jeho zacházení s planetou Zemí vyšší inteligenci? A čím by se v péči o přírodu vymykali zrovna Češi?

24. 3. /úterý/
17.30 Válka umění (N, DEU / 102 min.)
Mají Evropané čím umělecky obohatit Severokorejce? A oni je? Střet dvou pohledů na umění a jeho různých rolí ve společnosti.

19.30 iHuman ( N, D / 99 min.)
Umělá inteligence čím dál rychleji přetváří povahu světa. Výpovědi povolaných odborníků ukazují, jak široká je škála těchto změn a nakolik ovlivňují úděl člověka i lidstva.

25. 3. /středa/
17.30 Tímhle vlakem jedu (FR, FI / 77 min.)
Jízda nákladními vlaky jako nomádský životní styl, odmítavý postoj k současné společnosti nebo vymezení se vůči rodině. Na pozadí ubíhající krajiny dokument přináší portrét žen, které této (ne)závislosti plně propadly.

19.30 Země medu (MA / 85 min.)
Mezinárodně oceňovaný snímek o divoké včelařce Atidže nabízí nejen pohled na mizející řemeslo v dechberoucích sceneriích hornaté oblasti Severní Makedonie, ale je i silným podobenstvím o stavu naší civilizace.

26. 3. /čtvrtek/
17.30 Ztracený domov (SR / 75 min.)
Mladý slovenský režisér Juraj Mravec prožil rok v Iráku, v těsné blízkosti smrti a utrpení. Na základě této zkušenosti vznikl film o válce i mužském přátelství.

19.30 Psí láska (ČR / 80 min.)
Dvanáct dní na překonání 1 200 kilometrů zasněženou pustinou. Takové jsou parametry závodu psích spřežení Finnmarksløpet, do nějž se opakovaně pouští česká chovatelka huskyů Jana Henychová.

27. 3. / pátek / 19.30 hodin

5 NEJPOZORUHODNĚJŠÍCH TREKŮ
Jedny hory a přece tolik odlišností. Treky v nepálském Himaláji s cestovatelkou Radkou Tkáčikovou.

27. 3. / pátek / 22 hodin

AFTERPARTY S DJ DAROOT
Po koncertě Monkey Business (Eurocentrum).

28. 3. / sobota / 21 hodin

HOREČKA SOBOTNÍ NOCI
Největší rockové hity na plátně uvádí Petr Vobořil.

29. 3. / neděle / 19 hodin

ZA GEPARDY DO SOMALILANDU
Bára Čajánková, veterinářka Zoo Liberec, členka neziskové organizace Veterináři bez hranic (VSF) povypráví o své listopadové cestě do chudého Somalilandu, kde se starala o upytlačené a zkonfiskované gepardy. Vstupné dobrovolné, výtěžek bude použit na financování projektů Veterinářů bez hranic.

30. 3. / pondělí / 17 hodin

JAK NA SUCHO?
Liberecký kraj na rozcestí. Beseda s vedoucím CHKO Český ráj ing. Jiřím Klápštěm.

31. 3. / úterý / 18.30 hodin

KVÍZ NA RAMPĚ
Poskládejte 2-8členný tým a otestujte své znalosti!

1. 4. / středa / 19.30

DRAČÍ HORY
Trampování liduprázdnou divočinou Jihoafrické republiky. O jednom z nejkrásnějších treků světa povypráví cestovatelka Kamila Hnyková.

Připravují:

2.4. Pokáč / 3.4. Vl. Mišík a ETC (v EC) / 5.4. Pohádka s divadlem Rolnička / 9.4. Vojtaano / 15.4. Divadlo Buchty a loutky / 17.4. Cocotte minute / 18.4. Porta / 24.4. Znouzectnost / 6.5. Ryan McGarvey / 9.5. Mucha / 23.5. Slam poetry

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dlouholetý tiskový mluvčí horské služby Zeman odchází

Po téměř třinácti letech služby odchází z pozice tiskového mluvčího Horské služby ČR Radek Zeman, nahrazen bude profesionálním horským záchranářem. Rozhodnutí vedení HS o změnách na této pozici je důsledkem částečné reorganizace, kterou Horská služba ČR o.p.s. nyní prochází. „Chceme se přiblížit způsobu práce jiných složek Integrovaného záchranného systému. Například Zdravotnická záchranná služba má tiskové mluvčí řešené formou částečného úvazku při práci záchranáře. Stejným směrem půjdeme nyní i my," komentoval situaci René Mašín, náčelník Horské služby ČR. Dodal, že jméno a kontakty na nového mluvčího budou známy nejpozději 1. prosince. Radek Zeman (1963) působí v Horské službě od 1. února roku 2010 a postupně nastavil dnes používané způsoby mediální komunikace HS. V médiích působil od roku 1990, podílel se na denním zpravodajství i publicistice v tištených titulech i v televizních stanicích. Od roku 2001 pracoval jako konzultant v renomovaných PR agenturách.

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ve Mšeně hasiči likvidovali požár auta
Harcovská přehrada chrání Liberec před velkou vodou. Čekají ji proměny
Dodatečně přiznaná dotace si vynutila aktualizaci projektu
Kalendář Zaostřeno na Jizerky 2023 bude opět pomáhat přírodě
Na jablonecký skatepark je konečná studie

Nejčtenější články

01.10.: Hasiči zasahovali u požáru střechy chaty v Desné
02.10.: Provoz křižovatky u jablonecké radnice budou řídit semafory
04.10.: Ve Mšeně hasiči likvidovali požár auta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace