Březnový program akcí v Klubu Na Rampě

11.03.2020 18:15:06 | Autor: redakce, me, pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Březnový program akcí v Klubu Na Rampě

Aktualizováno - bude omezen počet návštěvníků akcí: Přinášíme vám program jabloneckého Klubu Na Rampě v březnu 2020. Těšit se můžete na koncerty, kvízy, fotodílnu nebo cestovatelské besedy a promítání. Z koncertů patří k nejzajímavějším Omnion, Vypsaná fixa, Ty syčáci nebo Tres udos. 

Aktualizace 11. 3. 2020:

Na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění koronavirem reaguje i jablonecký klub Na Rampě. Středeční a čtvrteční akce probíhají s omezením počtu návštěvníků, koncert americké zpěvačky Sari Schorr je bohužel zrušen, kapela do Čech ani nepřijede.

„Akce plošně nerušíme, na webu a facebooku Klubu Na Rampě u každé jednotlivé bude uvedeno, zda se koná s omezením počtu návštěvníků nebo je zrušena. Hospoda funguje, úterý až sobota od 18 hodin, neděle a pondělí bude zavřeno," upřesnila za klub Milena Bauerová.

3. 3. / úterý / 18.30 hodin

KVÍZ NA RAMPĚ
Poskládejte 2-8členný tým a otestujte své znalosti!

4. 3. / středa / 20 hodin

NA STOJÁKA
Úspěšná zábavná stand-up show. Jedinečná atmosféra, kontaktní humor a spousta legrace! Vystoupí Lukáš Pavlásek, Josef Polášek a Pavel Tomeš.

5. 3. / čtvrtek / 19 hodin

BOSNA A HERCEGOVINA
Pohoří v okolí Sarajeva, národní park Sjutesku s majestátní horou Maglič, nádherné Sarajevo, světoznámý Mostar a další malebná města. Beseda s cestovatelem Liborem Drahoňovským.

6. 3. / pátek / 12.30-14 hodin

BEZMÁLA ZAPOMENUTÁ ŘEMESLA
Komponovaný pořad s příběhy vynikajících řemeslníků. Seminář Okresní hospodářské komory.
Vstup volný, přihlášky na info@ohkjablonec.cz

6. 3. / pátek / 20 hodin

KRÁTKÉ A ÚDERNÉ DIVADLO
Ve hře Jáma a divadlo. Adolf Hitler, T.G.Masaryk, Bouše, Brůžek a jiné osobnosti 1. poloviny 20. století v krátké a úderné mozaice se zpěvy, tanci a střílením na začátku.

7. 3. / sobota / 14-17 hodin

BURZA VINYLŮ
Přijďte si koupit, prodat nebo vyměnit CD, LP, DVD, Blu-Ray. Všechny žánry. Prodejci hlaste se na tel. 733 654 408.

7. 3. / sobota / 20 hodin

TRES UDOS
Surfin´rockandrollová kapela mexických amigos české národnosti spojující atmosféru Tarantinových filmů s názory
dobrého vojáka Švejka.

10. 3. / úterý / 19 hodin

FESTIVAL PROTIBET 2020
Projekce dokumentů Útěk přes Himálaj a Na druhé straně Himálaje o nebezpečné cestě tibetských dětí za vzdělání a filmu Dalajlamova narozeninová přání. Výstava - Tsampa v životě Tibeťanů a workshop - Vaříme z tibetské tsampy.

11. 3. / středa / 20 hodin - zrušeno!

SARI SCHORR (USA)
Jedna z největších atrakcí západoevropských klubů posledních let konečně k vidění i v našich končinách. Bluesová dračice poprvé v ČR.

12. 3. / čtvrtek / 19 hodin

SÁM SOBĚ PSEM
Zážitky Jana Vency Franckeho z těch nejextrémnějších ultramaratonů planety: Iditarod - 560km zimní divočinou Aljašky + Spine race - 430km zimním bahnem Anglie.

14. 3. / sobota / 10-17 hod

ZDEŇKA POLREICH
Celodenní meditační setkání zaměřené na poznání pravé podstaty. Rezervace na: setkani.jablonec@seznam.cz

14. 3. / sobota / 20 hodin

TY SYČÁCI
Masivní riffy, rachotící kapela, refrény, které vám nedají spát. Spojení Vášova fyzického básnictví s energií a zvukovou představivostí Syčáků.

17. 3. / úterý / 18.30 hodin

KVÍZ NA RAMPĚ
Poskládejte 2-8členný tým a otestujte své znalosti!

18. 3. / středa / 19 hodin

MAROKO NA KOLE
Radomír Čížek se podělí o své zážitky z výpravy po Maroku, jejímž cílem bylo zdolat na kole nejvýše položená sedla Vysokého Atlasu a na vlastní kůži okusit každodenní život Berberů žijících na hřebenech hor.

19. 3. / čtvrtek / 17:30 hodin

WORKSHOP AFRICKÉHO BUBNOVÁNÍ
Bubnování pro začátečníky i pokročilejší na djembe vede Tomáš Kerle, specialista na tradiční i moderní západoafrické rytmy, hráč na klasickou bicí soupravu, basové bubny, djembe a rozmanité perkuse...

20. 3. / pátek / 20 hodin

VYPSANÁ FIXA
Pardubická rock - punková už pětadvacetiletá kapela na tour TY MÁŠ DOMA KVALITU!

21. 3. / sobota / 20 hodin

OMNION
Jednočlenný sebesmyčkovací orchestr Tomáše Reindla. Inspirace prastarou posvátnou hudbou Východu i Západu ve spojení s novými možnostmi hudebních technologií. Spojení elektroniky s živými nástroji (tabla, didžeridu, trom-bone, pra-klarinet...) a hlasy (alikvótní zpěv, beat-box).

22. 3. / neděle / 16 hodin

GULLIVER
Dobrodružný příběh o mořeplavbě, o neuvěřitelných setkáních, o kufrech, o jiných sférách, o nečekaných řešeních a také o porozumění a lásce zahraje divadelní spolek Veselé loutky. Nedělní pohádka pro děti od 5 let.

23.3 - 26.3.

FESTIVAL JEDEN SVĚT 2020
Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech. Téma: Až naprší a uschne...

23. 3. / pondělí /
17.30 Postiženi muzikou (ČR / 80min.)
V kapele The Tap Tap hrají a zpívají členové Jedličkova ústavu - lidé žijící s různými druhy diagnózy, ale také s rozličnými povahami a svérázným humorem.

19.30 Zahájení festivalu spojené s projekcí dokumentu
Češi jsou výborní houbaři (ČR / 54 min.)
Jak nepochopitelně by se jevilo lopocení homo sapiens a jeho zacházení s planetou Zemí vyšší inteligenci? A čím by se v péči o přírodu vymykali zrovna Češi?

24. 3. /úterý/
17.30 Válka umění (N, DEU / 102 min.)
Mají Evropané čím umělecky obohatit Severokorejce? A oni je? Střet dvou pohledů na umění a jeho různých rolí ve společnosti.

19.30 iHuman ( N, D / 99 min.)
Umělá inteligence čím dál rychleji přetváří povahu světa. Výpovědi povolaných odborníků ukazují, jak široká je škála těchto změn a nakolik ovlivňují úděl člověka i lidstva.

25. 3. /středa/
17.30 Tímhle vlakem jedu (FR, FI / 77 min.)
Jízda nákladními vlaky jako nomádský životní styl, odmítavý postoj k současné společnosti nebo vymezení se vůči rodině. Na pozadí ubíhající krajiny dokument přináší portrét žen, které této (ne)závislosti plně propadly.

19.30 Země medu (MA / 85 min.)
Mezinárodně oceňovaný snímek o divoké včelařce Atidže nabízí nejen pohled na mizející řemeslo v dechberoucích sceneriích hornaté oblasti Severní Makedonie, ale je i silným podobenstvím o stavu naší civilizace.

26. 3. /čtvrtek/
17.30 Ztracený domov (SR / 75 min.)
Mladý slovenský režisér Juraj Mravec prožil rok v Iráku, v těsné blízkosti smrti a utrpení. Na základě této zkušenosti vznikl film o válce i mužském přátelství.

19.30 Psí láska (ČR / 80 min.)
Dvanáct dní na překonání 1 200 kilometrů zasněženou pustinou. Takové jsou parametry závodu psích spřežení Finnmarksløpet, do nějž se opakovaně pouští česká chovatelka huskyů Jana Henychová.

27. 3. / pátek / 19.30 hodin

5 NEJPOZORUHODNĚJŠÍCH TREKŮ
Jedny hory a přece tolik odlišností. Treky v nepálském Himaláji s cestovatelkou Radkou Tkáčikovou.

27. 3. / pátek / 22 hodin

AFTERPARTY S DJ DAROOT
Po koncertě Monkey Business (Eurocentrum).

28. 3. / sobota / 21 hodin

HOREČKA SOBOTNÍ NOCI
Největší rockové hity na plátně uvádí Petr Vobořil.

29. 3. / neděle / 19 hodin

ZA GEPARDY DO SOMALILANDU
Bára Čajánková, veterinářka Zoo Liberec, členka neziskové organizace Veterináři bez hranic (VSF) povypráví o své listopadové cestě do chudého Somalilandu, kde se starala o upytlačené a zkonfiskované gepardy. Vstupné dobrovolné, výtěžek bude použit na financování projektů Veterinářů bez hranic.

30. 3. / pondělí / 17 hodin

JAK NA SUCHO?
Liberecký kraj na rozcestí. Beseda s vedoucím CHKO Český ráj ing. Jiřím Klápštěm.

31. 3. / úterý / 18.30 hodin

KVÍZ NA RAMPĚ
Poskládejte 2-8členný tým a otestujte své znalosti!

1. 4. / středa / 19.30

DRAČÍ HORY
Trampování liduprázdnou divočinou Jihoafrické republiky. O jednom z nejkrásnějších treků světa povypráví cestovatelka Kamila Hnyková.

Připravují:

2.4. Pokáč / 3.4. Vl. Mišík a ETC (v EC) / 5.4. Pohádka s divadlem Rolnička / 9.4. Vojtaano / 15.4. Divadlo Buchty a loutky / 17.4. Cocotte minute / 18.4. Porta / 24.4. Znouzectnost / 6.5. Ryan McGarvey / 9.5. Mucha / 23.5. Slam poetry

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Charitativní Zumba maraton na Smržovce letos jubilejní a poslední
Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?
Cenu Ivana Dejmala převzala bioložka Anežka Bartošová
V Krkonoších byl smrtelně postřelen vlk s GPS obojkem
Obrazem: Vánoční přehrávka v ZUŠ Jablonec 2023

Nejčtenější články

04.12.: Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural
05.12.: Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
06.12.: Střípky ze zahájení jabloneckého adventu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace