Béčko FK vybojovalo v Teplicích bod po penaltách

10.09.2019 12:10:55 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Béčko FK vybojovalo v Teplicích bod po penaltách

Rezervní tým FK Jablonec urval v nedělním duelu pátého kola třetiligové soutěže bod za remízu 2:2 na hřišti Teplic. Ty se radovaly z vítězství až po penaltovém rozstřelu, a získaly tak o bod více.

FK Teplice B - FK Jablonec B 3:2 (1:1) po penaltách

Po libereckém béčku los přisoudil jabloneckým mladíkům další rezervu ligového týmu - Teplice. Těch béček je v této skupině ČFL přesně polovina a připomíná to zrušenou juniorskou soutěž, ale to uvidíme...

Teplice v repre pauze využily služeb některých hráčů z kádru A- týmu (Čmovš, Hyčka, Trubač), což jablonecký tým neměl ani jednoho z kádru Petra Rady. Zpočátku byli lepší domácí, ale naráželi na pozornou obranu Jabloneckých. Po čtvrthodině kopal Daníček rohový kop a nyní povoláním stoper Tomáš Dočekal si vzpomněl na své časy v útoku a hlavou poslal svůj tým do vedení - 0:1. Teplice mohly z několika šancí srovnat, ale dočkaly se až těsně před odchodem do kabin. Po chybě ve středu hřiště a následném brejku zakončil rychlý brejk domácí Trubač a vyrovnal.

Po změně stran se Jablonečtí snažili využívat rychlých brejků a být aktivní. Čtyři minuty před koncem přišel tečovaný nákop Dočekala, po kterém šel sám na domácího brankáře z úhlu Štěpánek a mezi nohy gólmana vystřelil Jablonci vedení 1:2 těsně před koncem. Jenže z vedení se náš celek neradoval příliš dlouho, domácí totiž zanedlouho rozehráli dobře standardní situaci, po které Čmovš vyrovnal na 2:2.

Po devadesáti minutách došlo na penalty, které přinesly o bod více úspěšnějším střelcům a byly to Teplice - 4:2. Za hosty neproměnil Rozkovec a Helm trefil jen břevno. Brankář Richter jednu penaltu chytil.

Branky: 45. Trubač, 86. Čmovš - 15. Dočekal, 86. Štěpánek. Rozhodčí: Švagr. ŽK: 2:1. Diváků: 83. Sestava Jablonec: Richter - Koblížek, Rozkovec, Velich, Dočekal, Breda (72. Munzar), Černák (56. Kinčl), Daníček (90+1. Pour), Haitl (76. Štěpánek), Helm, Skuhravý.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Derby béček v ČFL vyhrál zaslouženě Jablonec
Béčko FK Jablonec bodovalo ve Velvarech
Jablonecké béčko v domácí premiéře vyhrálo
Neúspěšná premiéra béčka FK Jablonec v ČFL

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností

Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení

Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025
Dvojnásobný držitel Magnesia Litera vydává svoji pátou knihu
Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
Potravinová banka Libereckého kraje se opět dočká podpory

Nejčtenější články

15.12.: Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
14.12.: Smržovské akce v prosinci a lednu
14.12.: Harrachov hostí školení trenérů speciální olympiády

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace