Baumit remizoval s Táborskem, kádr trápí viróza

02.02.2013 14:37:08 | Autor: Jan Bendl | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Fotbalisté Jablonce v sobotu před obědem remizovali v posledním přípravném zápase před odletem do Turecka s druholigovým Táborskem 2:2.

Jablonec měl dvě dobré příležitosti v podání Nováka, obě jeho střely ale mířily nad branku. Do černého se tak trefil přesně po půlhodině hry po rohovém kopu Zoubele. Druhou branku přidali Jablonečtí z pokutového kopu, který proměnil v 63. minutě Piták. Druholigovému soupeři se však v poslední čtvrthodině podařilo utkání srovnat. Nejdříve snížil Voráček a minutu před koncem srovnal po pěkné kombinační akci Bakule.

Trenér Václav Kotal ani přihlížející nebyli s předvedenou hrou příliš spokojeni. „V prvním poločase a ještě chvíli v druhém to bylo jakž takž, ale po snížení soupeře jsme úplně vypadli z role. Vázla nám hlavně organizace hry, na tom hodláme nejvíce zapracovat v Turecku," řekl po zápase kouč Jablonce Václav Kotal. Baumit odlétá na herní soustředění ve středu.

Kádr trenéra Václava Kotala nebyl ani při sobotním utkání kompletní. „Máme v týmu nějaké střevní problémy a virózy, po nemoci je Piták, virózu má Pázler, Eliáš i Novotný. Tři hráči si ráno stěžovali, že měli v noci nějaké střevní problémy, přesto doufám, že do středečního odletu se dáme zdravotně dohromady," věří kouč Jablonce.

FK BAUMIT Jablonec - FC MAS Táborsko 2:2 (1:0)

Branky: 30. Zoubele, 63. Piták - 73. Voráček, 89. Bakule

Sestava FK Baumit Jablonec I.poločas: Špit - Rossi, Beneš, Novák - Kopic, Loučka, Novák, Jablonský - Zoubele, Třešňák, Čížek.

Sestava FK Baumit Jablonec II. poločas: Špit - Kubista, Štochl, Kysela - Jurča, Piták, Haurdič, Skwarczek, Jablonský - Třešňák, Hubník.