Basketbalistky Bižuterie s pražskými celky nerozhodně

20.02.2020 18:13:48 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Basketbalistky Bižuterie s pražskými celky nerozhodně

První basketbalová liga žen pokračovala 17. a 18. kolem, kdy ve sportovní hale v Podhorské ulici přivítala Bižuterie zkušený tým pražské Aritmy a vedoucí celek soutěže, rezervu nejlepšího ženského týmu Česka USK Praha.

Bižuterie Jablonec - Aritma Praha 83:74 (21:21, 43:35, 60:47)

Pátý tým prvoligové tabulky začal v úvodu zápasu sebevědomě a plnil roli favorita. Po vyrovnané první čtvrtině se začaly více prosazovat domácí hráčky a do druhého poločasu vstoupily s náskokem 8 bodů. Bižuterie měla po celý zápas více ze hry a začala využívat svoji výškovou převahu, která byla patrná na první pohled. Své přednosti a svoji zkušenost využívala nejvíce v Bižuterii hostující extraligová hráčka z Chomutova Kateřina Rokošová (193 cm) nejlepší střelkyně zápasu a odehrála celých 40 minut zápasu. Pod oběma koši pak vládly i Alena Klokočníková, Zuzana Kučerová, které spolu s Červenkovou byly v tomto utkání rozhodující opory Bižuterie.

Sestava a body: Rokošová 29, Klokočníková 19, Kučerová 17, Červenková 8, Čmejrková 7, Brožková 2, Kopicová 1, Janderová a Škvárová.

Bižuterie Jablonec - USK Praha B 49:79 (11:22, 23:41, 39:63)

Nedělní zápas byl od počátku nad síly domácích hráček, rezerva našeho nejlepšího českého týmu - USK, patří každoročně k družstvům bojujícím na špici I.ligy. V ročníku 2017/18 Bižuterie spolu s USK vytvořila vítězný pár po ukončení soutěže, ale ani jeden tým nevyužil možnost k postupu do extraligy. V neděli na jabloneckou palubovku nastoupily i tři mladé hráčky z kádru A družstva - V. Šípová, Kůželová a Halátková, které zatížily konto domácích 35 body.

Sestava a body: Klokočníková, Kučerová a Červenková po 10, Rokošová 7, Čmejrková 6, Janderová, Kopicová a Škvárová 2, Brožková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované uzavírky v Jablonci nad Nisou od poloviny srpna

Od 15. do 31. srpna se úplně uzavře stezka z ulice Vysoké do Podhorské, jelikož se zde bude rekonstruovat vedení plynovodu včetně přípojky. Ve stejném období, tedy 15. - 31. 8., bude uzavřený také chodník a jeden jízdní pruh ulice Vysoké, jelikož tu budou vyjíždět vozy ze stanoviště skladovací haly firmy ABB. Ulice Vysoká ulice bude průjezdná od ulice Chelčického po Spojovací, v opačném směru bude značená objízdná trasa ulice mi Spojovací a Březová.

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jak postupuje stavba mostu na semilské sídliště V Řekách
Bezpečnější hory díky novinkám v aplikaci Záchranka
Spustili registraci na čtvrtou očkovací dávku proti koronaviru
V jabloneckém Lukášově se střetla dvě osobní auta
Obrazem: Velké Hamry v derby krajského přeboru přehrály Pěnčín

Nejčtenější články

15.08.: V jabloneckém Lukášově se střetla dvě osobní auta
12.08.: Vyjádření k záměru propojení ulice Sportovní s areálem Na Kolečku
13.08.: Policisté se připravují na příjezd fanoušků Slavie do Jablonce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace