Anonym hlásil velkou oslavu v jabloneckém Merkuru

05.02.2021 16:29:11 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Anonym hlásil velkou oslavu v jabloneckém Merkuru

Městská policie Jablonec nad Nisou stále provádí kontroly ve městě, jejichž cílem je zjistit, jak Jablonečané dodržují vládní opatření. Během tohoto týdne prověřovala také tři oznámení.

Celkem městská policie od 30. ledna do 5. února provedla 85 kontrol zaměřených na dodržování nařízení vlády spojeného s uzavřením restauračních zařízení a 304 kontrol v uzavřených prodejnách.

„Hlídky prověřovaly také dvě oznámení, která se týkala podezření na porušování vládních nařízení. Jedno ukazovalo na velkou skupinu děti hrající si v parku, děti se po domluvě rozdělily na skupiny menší nebo odešly. To druhé se týkalo provozovny v ulici Palackého. Nepotvrdilo se však, probíhala tam rekonstrukce," konstatoval ředitel MP Jablonec nad Nisou Michal Švarc.

Anonymní oznámení prověřovali strážníci také v neděli 31. ledna. „Volající zřejmě ovlivněný aférou v Teplicích nám oznámil, že v jabloneckém hotelu Merkur je oslava, na které se baví větší množství lidí. Hlídka společně s Policií ČR vyjela na kontrolu, ani zde se však oznámení nepotvrdilo," uzavřel Švarc.

Zraněná žena na ulici

Ve čtvrtek 4. února dopoledne v ulici Generála Mrázka našla hlídka dvou strážnic jablonecké městské policie starší ženu ležet na chodníku. „Sedmdesátiletá žena uklouzla na ledu a upadla, stěžovala si na bolest zad a kyčle. U zraněné paní už byla žena, která strážnicím řekla, že už zavolala záchrannou službu. Jelikož žena ležela částečně v silnici, hlídka MP usměrňovala do příjezdu sanitky dopravu kolem zraněné," informoval ředitel MP Jablonec nad Nisou Michal Švarc.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Strážníci vyplašili zloděje v areálu bývalého Jablonexu
Majitel psa je v Jablonci vyšetřovaný pro ublížení na zdraví z nedbalosti
Řídil po Jablonci bez řidičáku a s alkoholem v krvi
Cítíte se bezpečně?, ptá se dotazník městské policie
Společně zdravotníci a strážníci v Jablonci zachránili další lidský život
Další bod v Tyršových sadech rozšiřuje kamerový systém v Jablonci
Kamerový systém v Jablonci stárne, chtějí jej modernizovat

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Malé Podještědské derby pro Slovan
Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy
Tak co vlastně ten tým umí?
Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo

Nejčtenější články

19.04.: Jirka Zemler oslavil 85!!!
19.04.: A bude zase skupina o záchranu
21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace