Anna K. proměnila divadlo v jeden velký taneční parket

19.03.2023 14:05:58 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Anna K. proměnila divadlo v jeden velký taneční parket

Držitelka několika hudebních cen Anděl a Žebřík, žena s nelehkým osudem a tuhým kořínkem, a hlavně zpěvačka s tahem na branku, Anna K., přivezla do Městského divadla Jablonec nad Nisou oblíbený akustický koncert.

Zaplněnému kulturnímu stánku se dostalo zážitku par excellence, přičemž ve zhruba dvě hodiny dlouhém koncertu zazněly známé hity v akustických aranžích a některé dokonce v oblíbené aranži amerického producenta Stevena Walshe, jenž velmi podobně upravil i největší hity anglické kapely Erasure pro jejich akustické album Union Street a následné turné.

Jablonec byl třetí zastávkou turné Anny K., přičemž šňůra byla odstartována ve Zlíně a druhým v pořadí byl Zábřeh. Jablonecký koncert byl originální především místem konání. Hitům Anny K. totiž nabídlo své prostory již zmíněné secesní divadlo. „Je to tady krásné, připadám si jako v malém Národním a má to úžasnou atmosféru," uvedla Luciana Krecarová (což je rodné jméno zpěvačky) v úvodu večera a v podstatě se její dojmy z neobvyklého zážitku táhly celým koncertem. „Je to jiné. Tolik tady nelítáme a neskáčeme a slyšet je každý nepatřičný zvuk, ale moc se mi to líbí. Určitě sem budu jezdit častěji, pokud mě teda pozvete," usmívala se drobná tmavovláska, která 21. března slaví 30 let od vydání svého prvního alba s názvem Já nezapomínám. A při příležitosti tohoto výročí nám Anna K. prozradila, že půjde- li všechno podle plánu, dočkáme se zbrusu nového CD již tento rok.

Přestože si obvykle koncerty v divadle vychutnává publikum vsedě, tentokrát se všichni spontánně zvedli již někdy v půlce. A od té doby jsme tančili jako zamlada ;-). Tleskali, dupali a užívali si tu báječnou atmosféru, které bylo divadlo plné. „Jste skvělí. Zvedli jste se hrozně brzo a pořád držíte," nadšeně reagovala hlavní protagonistka večera a divadlo se otřásalo aplausem. Co vám mám říkat, byla to jízda a není divu, že jsme zpěvačku s její úžasnou kapelou nechtěli pustit z pódia. Vynutili jsme si ještě tři přídavky, ale kdyby to šlo, tak tam trsáme do rána. Bylo to moc fajn.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Zemlinsky Quartet hrál i v pěti a z jejich přednesu praskaly struny
Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v březnu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina
Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci
Adventní a vánoční Valdštejn začíná
Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
Semafory v Hasičské ulici v Jablonci zůstanou ještě týden

Nejčtenější články

01.12.: Obrazem: Tanvaldský pavouk 2023
01.12.: Semafory v Hasičské ulici v Jablonci zůstanou ještě týden
02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace