Albrechtice poprvé vyhrály mistrovství Albrechtic

27.06.2016 00:01:04 | Autor: mp, end | Rubrika: Sport | Obce: Albrechtice v Jizerských horách,Jablonecko

Albrechtice poprvé vyhrály mistrovství Albrechtic

V Albrechticích u Lanškrouna se v sobotu 25. června konal  43. ročník fotbalového turnaje Albrechtic z celé České republiky. Vítězství poprvé v historii vybojovali fotbalisté z Albrechtic v Jizerských horách.

Albrechtice v Jizerských horách se probojovaly do finále, které se hrálo za tropického vedra. Finále skončilo v normální hrací době bez branek a o vítězi rozhodovaly pokutové kopy. V nich zvítězili fotbalisté z Jablonecka v poměru 2:1. Finále sledovalo 500 diváků, z nichž 50 dorazilo z podhůří Jizerských hor. Ty na turnaj přivezl vedoucí výpravy Josef Janda. „Před dvěma lety jsme na domácí půdě smolně prohráli ve finále na penalty 12:13," vzpomínal na poslední finálovou účast Jaroslav Zeman, starosta Albrechtic v Jizerských horách

Nejlepšími hráči byli Jan Pipek ml., Lukáš Koldovský, Jan Dočkal a gólman Žanta. Pochvalu zaslouží také dvaačtyřicetiletý veterán René Šimek. Vítězné mužstvo získalo od starosty Jaroslava Zemana 5 000 Kč na prémiích. Příští 44. ročník se bude konat v Albrechticích nad Orlicí.

Celkem se každoročně účastní osm měst a obcí nesoucí jméno Albrechtice (4x Moravskoslezský kraj, 1x Královéhradecký, 1x Pardubický, 1x Liberecký a 1x Jihočeský kraj). 

Sestava Albrechtice v Jizerských horách: Žanta - Kulhánek, Vávra, Šimek, Koldovský - Štěpnička, Pipek, J. Sedlák, M. Sedlák – Bělohlávek, Dočekal, střídali: Štěpánek, Svoboda, Pecháček.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 24 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecký primátor přivítá ve městě vílu Nisu
V Tanvaldě se hrálo České nebe
Červnový svoz bioodpadu v Jablonci
Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice
Když najdete uhynulého divočáka, hlaste to!

Nejčtenější články

11.06.: Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezony!
12.06.: Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi
11.06.: Z Tajvanu zmizí nebezpečné stromy, většinu jich město ošetří

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace