Články autora - David Průcha - strana 6

Hamry v dohrávce body z Doks nepřivezly

02.05.2013 | Sport | Velké Hamry
Hamrům se již tradičně proti soupeři z Máchova kraje nedaří. Ve středu dohrávané 17. kolo to potvrdilo. Hamry se bily od 20. minuty v deseti, přičemž až 70. minuta zlomila jejich odpor. Ani další dvě mužstva Jablonecka - Železný Brod a Desná - nezískala bodový úspěch a svá utkání na hřištích soupeřů prohrála.
| více

Na VTJ rozhodly auty

28.04.2013 | Sport | Velké Hamry
Na góly výživný zápas mezi domácím Rapidem a Velkými Hamry se dočkal rozuzlení až v 90. minutě, kdy svou druhou branku v zápase vsítil po dlouhém autovém vhazování domácí útočník Hegr a strhl výsledek na 4:3 pro VTJ. | více

ROZHOVORY: Trenéři Mařas a Vokál před krajským derby

11.04.2013 | Sport | Velké Hamry
Před sobotní "bitvou o Tanvaldsko", která odstartuje na hřišti v Desné od půl páté, přinášíme rozhovory s oběma trenéry - hamrovským Vladimírem Mařasem a desenským Karlem Vokálem. | více

Hamry s Košťálovem smírně 2:2

06.04.2013 | Sport | Velké Hamry
Zřejmě zasloužený bod vyválčili hamrovští fotbalisté hrající své domácí zápasy v exilu v Desné proti Košťálovu. Ačkoliv v posledních momentech zápasu mohli překlopit všechny body na svou stranu. | více

Obrazem: První půle Desné na výhru stačila

30.03.2013 | Sport | Desná v Jizerských horách | foto (62)
Jako by bylo hřiště v Desné z kopce. Fantastický první poločas domácích vystřídala druhá strastiplná pětačtyřicetiminutovka s velkou převahou Hrádku. Desná nakonec urvala tři body za vítězství 3:2. | více

Hamry na úvod jara zdolaly Pěnčín

23.03.2013 | Sport | Velké Hamry
Zima ještě neřekla své poslední slovo, a tak svůj první zápas musely Hamry s Pěnčínem sehrát na umělé trávě v Desné. Defenzivní taktika Hamrováků slavila úspěch, domácí zvítězili 2:0. | více

Hamry v přípravě porazily Zásadu

24.02.2013 | Sport | Velké Hamry
Účastník B-třídy se však nemá za co stydět. Dokázal vstřelit tři branky, jenže kvůli hrubým defenzivním chybám jich také pět inkasoval. | více

Příprava Hamrů s Libišany

16.02.2013 | Sport | Velké Hamry
Přestřelku mezi oběma týmy dovedlo do vítězného konce mužstvo z Pardubického kraje. Hamry ve svém prvním zimním testu prohrály 4:6 po poločase 2:3. | více

Zemřel Hamrovák Miroslav Kudr

06.02.2013 | Sport | Velké Hamry
Ve středu 30. ledna odešla ve věku 64 let jedna z největších osobností hamrovského fotbalu 70. až 90. let pan Miroslav Kudr. | více

Obrazem: 5. ročník Oklahoma cup

05.02.2013 | Sport | Velké Hamry | foto (71)
V sobotu proběhl v tanvaldské hale 5. ročník Memoriálu Miloslava Prouska zvaný Oklahoma cup. Vítězem se tento rok stalo mužstvo FK Velké Hamry.

Nalezeno článků: 131, zobrazeno: 51-60

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností

Hořela elektroprodejna v Semilech

K požáru prodejny elektra vyjeli v pátek 17. května po 20. hodině profesionální i dobrovolní hasiči do Špidlenovy ulice v Semilech na rohu Riegrova náměstí. Požár byl zpozorován skrze výlohu a k jeho uhašení hasiči postupně nasadili tři vodní proudy. Podrobnosti na Našem Pojizeří